1. 1.
  bütün tanıklar ifade değiştirip suçu birbirlerine atmaya başlamışlar.

  olay fetö kumpasina doğru gidiyor. akşam haberlerde fetö papaza kumpas kurdu denilirse şaşırmayin.
  4 ... ruh okuzu
 2. 2.
  ve çomarlar ağzı açık dinleme eşiğinde..
  1 ... nardaninciler
 3. 3.
  Tamamen sallıyorum ama rus istihbaratı bu ajanı deşifre etmiş olabilir.

  Edit: çünkü ben ne dandik fetönün nede işlevi kalmamış türk istihbaratının bir amerikan ajanını bulabileceğini sanmıyorum.
  4 ... yaz yaz yaz geldi
 4. 4.
  olayın tee başında spoilerını verdiğimiz neticedir. aksini bekleyen vardı ise ya aşırı saftır ya hükümet yandaşıdır. yürünecek 2 yol vardı. birincisi "yargımız bağımsız biz müdahale edemiyoruz görüyorsunuz işte ileri demokrasi var diyoruz" söylemi ile ayakta uyuyan kitlesini biraz daha derin uyutmak. ikinci yol ise "yanlış bilgi verilmiş kandırılmışız" çıkışı idi. ikisini de seçmenleri yalamadan yutar zaten. biz muhalifler zaten allah bir dediklerinden başka bir sözlerine inanmıyoruz. iki taraftan da sıkıntı yaşamayacaklar görüldüğü üzere.

  üçüncü seçenek ise en sürpriz olanı. iddia da bahsi açılsa 1 e 100 falan verir. o da tutukluluk halinin devamı. inşallah böyle bir şey çıkar ama dediğim gibi ülkede tepki gösterecek insan sayısı nüfusun yüzde 20 sine anca denk gelince adamlar bugüne kadar söyledikleri her bi şeyi çiğneyip bu kodamanı serbest bıraktırırlar. üstüne bir de 15 temmuzdaki gibi kahramanlık destanı çıkartırlar "aylarca direndik ezilmedik abd ye karşı" diye. alkışlayan alkışlar bunuda zaten itiraz etmeden.
  6 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  dava sonrası muhtemel yandaş manşeti.

  a haber şimdiden başladı zaten. önce ajan brunson davası başladı diye haber geçtiler. sonra ajan ibaresini kaldırdılar. alt yazılarda da casusluk yaptığı iddia ediliyor diye belirttiler.

  yarın ismet inönü brunson'ın odasına telefon koymuş deseler buna inanacak en az 30 milyon insan olduğu için istediklerini yapabiliyorlar. valla ne güzel memleket.
  3 ... sneeuwwit