1. 1.
  Acı bir gerçektir. Tıpkı diğer siyasetçiler gibi ne yazık ki karaoğlan da feto tarafından kandırılmıştır. ilgili konuşmalarına bakılınca ecevit'in fethullah cemaati ve okulları hakkında gayet olumlu şeyler söylediği görülür.

  Bu foto da bir diğer kanıt:
  fetö nün ecevit i de kandırması
  4 -10 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  Ne alaka? Kilisede fotoğrafı olan herkes hıristiyan mı olur?

  Fethullah gülen bir cemaatin lideriydi ve bu cemaat çok büyük kitleleri içinde barındırdı hemde çok uzun bir süre. Haliyle bir parti liderinden veya başbakandan randevu almak görüşmeyi istemek çok zor değildi fethullah için.

  O sıralar rahmetli ecevit görüşmeseydi bu seferde malum kesim tarafından din düşmanı olarak hedef gösterilecek ve seçimlerde propoganda olarak kullanılacaktı. Kol kola gezip çok değil 7 yil önce referandum sonrası okyanus ötesine selam yollayanlara gidin o anlatsın.
  5 -2 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  ilk okul mezunu bir deyyusun, kendini zeki zanneden insanları nasıl kandırabildiğinin açık örneğidir.
  1 -1 ... keshberfo
 4. 4.
  Ecevit görüşmeseymiş din düşmanı ilan edilirmiş. işte Fetoş denen gavatı şişiren kafa da bu tam olarak.

  Ne alaka ya? Silah zoruyla mı görüşüyorlardı Fetoş ile bütün siyasetçileri?

  O beğenmediğiniz kenan evren, fethullah kendisi ile defalarca kez görüşme talebinde bulunduğu halde her seferinde reddetmiştir mesela. Aynı şekilde ecevit gibi Fetoş'u öven konuşmaları da yoktur. Arayın istediğiniz kadar tek bir tane bile yoktur. Demek ki fethullah ile görüşmek ya da onu övmek zorunda değilmiş hiç kimse.
  3 -1 ... otoriter faso kemalist
 5. 5.
  Bilindiği kadarıyla kendisinin "ne istediler de vermedik" , "gel artık bitsin bu hasret" gibi söylemleri olduğu vaki değildir.
  ... usualsuspects
 6. 6.
  omurgasız, şerefsizler kendilerini ecevit ile aklayacak kadar düşmüş.

  daha 2 sene önce feto için "kemalistleri kudurtan hocaefendi" diyen kahpeler bugün ecevit de fetöcüydüye getiriyor lafı.

  sizin ben haysiyetinizi sikeyim.

  bir taraf "zararsız bir cemaat olduğunu zannediyorum" diyor diğer taraf aynı kökten baş verip, devletin en mahrem sırlarına, en önemli makamlarına, meclis koltuklarına oturtuyor bu şeytanları.

  aynı şey değil mi arlanmaz gavatlar?

  insan yabancısı olduğu kişiyi tanıyamaz ve kanar.

  aynı anadan doğduğun, aynı tornadan çıktığın örgüte "biz hiç tanıyamamışız bunları yea" dersen, hassiktir derler adama.
  1 -1 ... lucius vorenuss
 7. 7.
  Ecevit ne istediyse verdi mi? Ecevit zamanında Ergenekon ya da balyoz davalarıyla ordu yok edilmeye mi çalışıldı? Ecevit zamanında sınavlara hile mi karıştırıldı?

  Ecevit'e darbe mi Düzenledi?
  1 ... serdarsl06