1. 1.
    Devletteydi. Hatta devlet uluları onlari tasfiye edip fetöcüleri yerlestiriyordu falan. Hatırlarsın.

Ek; fetö, götö gibi dinci comarların devlete sızması özal dönemiyle baslar. Kendisi bu takımin ahbabıdır.
    8 -1 ... gaspirali
  2. 2.
    Bir Humanist olarak soyluyorum bunlari hadi Kemalistler yoktu devletin ust mecralarinda kendini kalbur ustu goren insanlar neredeydi?
    ... realizmesasalinsin
  3. 3.
    devletten ayıklanıyorduk biraderim.
    lmao
    5 ... benibendenalayen
  4. 4.
    şu anda oldukları yerdelerdi. birileri fetö ile aynı yatakta debelenirken yapmayın etmeyin diyorlardı. karşılık olarakta "muhterem hoca efendi hakkında öyle konuşamazsınız" diye azar işitiyorlardı meclis kürsülerinden bile. aklıma birkaç atasözü geliyorda argolu bayağı yazmayayım şimdi buraya.
    4 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    arkadaşlar biliyorum hepiniz şunu söylemek istiyorsunuz:

(bkz: siktir deli)
    4 ... narcissistic
  6. 6.
    Hükümete bu konuda sonuç vermeyen uyarılarda bulunuyorlardı.
    2 -1 ... ahmet kayanin askeri
  7. 7.
    Onlarda devlete sızmıştı.
    -1 ... sivil
  8. 8.
    ergenekon yalanıyla bütün kemalistleri zindanlara atıyordunuz diye cevap verilmesi gereken saçmalıktır. lan ordunun kozmik odasını bile açtınız fetöcülere. genel kurmay başkanını terör örgütü lideri diye tutukladınız. hala utanmadan kemalistler ne yapıyordu diye başlık açmışlar. ananla beraber olanları izliyorlardı.
    4 ... petrauskas
  9. 9.
    Kıçlarını yırtıyorlardı memleket elden gidiyor diye. Aynı bugün uzun vatan haini diye yırttıkları gibi.
    3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  10. 10.
    çıkarttırmayın bana 2010-2011 entrylerimi şimdi kalbinizi kırarım.

biz buradaydık ama siz o şerefsizin kucağındaydınız.
    10 ... flat head