1. 1.
  Gülen hareketi temsilcilerinin senelerce türk halkının zihnine aşıladığı fikirlerdir.
  1- islam hoşgörü dinidir tezi: bu iddiayı ortaya atan ve en çok savunmuş olan kesim fethullahçılardır. bundaki amaç amerikan projesi olan ılımlı islam düşüncesini yaymak ve batı dostu bir islamcı anlayış geliştirmektir.

  2- kuran'da mucizeler olduğu iddiası: bu akımın da en büyük öncüsü gülen grubudur. senelerce sızıntı gibi feto yanlısı yayınlar hep kuran'da 1400 sene önceden bütün gerçeklerin bildirildiği yalanını millete aşılamış ve ne yazık ki başarılı da olmuştur.

  3- evrim teorisinin kanıtsız olduğu ya da çürütüldüğü iddiası: evrim gerçeği de her zaman gülen grubunun korkulu rüyası olmuştur. evrimi çürütebilmek uğruna senelerce gazetelerinde, dergilerinde yalan haberler yayınlamışlar, yanlış bilgileri halka vermişlerdir.

  4- atatürk düşmanlığı: her ne kadar bu akımı fetö başlatmasa da en büyük destekçisi fetö olmuştur. Yıllardır mustafa armağan, yavuz bahadıroğlu, yavuz bülent bakiler gibi koyu cemaatçiler ve ahmet altan gibi feto aşığı sol-liberal döküntüleri kemalizmle mücadele vermişler ve cumhuriyetin kurucu kadrosunu kötülemek için en akla gelmeyecek yalanlara dahi başvurmuşlardır.

  5- tsk ve militarizm düşmanlığı: bu düşüncenin de en büyük temsilcisi ve destekçisi yine fethullahçılardır.

  Sadede gelirsek bugün özellikle de akp'li kesimin kafasındaki pek çok yanlış ve zehirli düşünce biçimi fetö'den miras kalmıştır.
  2 -1 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  Biraz kemalist biraz müslüman biraz hıristiyan biraz yahudi biraz ateist biraz budist biraz pyd biraz pkk biraz emperyalist biraz kominist biraz sosyalist biraz chp biraz hdp, biraz akp, biraz muhsincilik, biraz p.clik, hep kalleşlik.

  Kısaca böyle.
  ... vomer
 3. 3.
  yeter yaw

  ne söylemişse tam tersini

  yapmış saçma sapan bir cemaat.

  olum bunlar

  ne din için

  ne memleket için

  bunların tek düşündükleri

  cukkalarıdır

  gerisi işin palavrası.
  1 ... timur cengiz hulagu