1. 1.
    ilahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, Fetullah Gülen ile ilgili şok bir iddiada bulundu. Akşit FETÖ lideri Fetullah Gülen'in öldüğünü, cesedinin ise Yahudi mezarlığına gömüldüğünü söyledi. Akşit, "Gizli şeyleri söyletiyorsun bana... FETO öldürüldü, sağ değil. Yaşamıyor şu anda Yahudi mezarlığında mezarı da... " dedi.

"ÖLDÜĞÜ YER NEW JERSEY'DE"

SuperHaber'e konuşan Cevat Akşit, şu iddialarda bulundu:

"Yoksa bizim polis onu getirecekti Türkiye'ye, şimdi onun öldüğünü biliyor bizim polislerimiz. Burada papaz var ya bir tane 'onu vermezseniz biz de bunu vermeyeceğiz' diyorlar. Öldürdüler onu, çoktan öldü. Öldüğü yeri de biliyorum ben; New Jersey'de... Yahudi mezarlığında gömüldü. istihbaratta adamın var mı, özel konuşabileceğin adam varsa sorabilirsin. Yok oldu gitti."

AKŞiT FETÖ TARAFINDAN TEHDiT EDiLiYORDU

Fetullah Gülen ile yaptığı mücadeleler ile tanınan bir isim olan Akşit geçtiğimiz günlerde, FETÖ tarafından öldürülmek istendiğini açıklamıştı.

KANSER OLDUĞU iDDiA EDiLMiŞTi

Bir süre önce örgüte yakın kaynaklar tarafından Fetullah Gülen'in kanser olduğu yönünde iddialar ortaya atılmıştı.
    ... makara muko
  2. 2.
    Gebersin pislik. Darısı onu seven herkesin başına.
    1 ... erbolatbatur
  3. 3.
    Gebersin hain. Haber kaynağı da baya sağlammış.
    ... bay efendi
  4. 4.
    BUNA iNANAN SAFTIR ARKADAŞLAR. hükümetin en pislik işlerini, amaçları, konuşulanları ve anlaşmaları bilen adam bu. hükümet türkiye'ye gelmesini hiç ister mi? kendi kafasına sıkmış olur. o yüzden böyle şarlatanlar yazılar yazıyor bizi kandırmaya çalışıyor.
    ... kurmay albay
  5. 5.
    ".......Yahudi mezarlığına gömüldüğünü......"

türk köylüsündeki şu sallama huyu yok mu...

bir de "......Gizli şeyleri söyletiyorsun bana...." demiş esrarlı esrarlı..

esas gizli olan şey bu herifin nasıl profesör olduğu...
    5 ... arbutus unedo
  6. 6.
    bir ''niçe öldü'' değildir. niçe'de ölmeden önce peygamber olduğunu sanıyordu galiba, valla ben niçe'nin yalancısıyım.
    ... bedreddin
  7. 7.
    (bkz: ikinci el bağdadi vakasi)

her hafta ölür ölür canlanır bu da artık.
    2 ... mel mel bakan gibson