bugün

alınan bilgilere göre ferrariye çarptıktan sonra olay mahalinden arkadasına bakmadan kaçan yaptığı haraketten çok utatnan, mahçup düşen insandır.

ve yine alınan bilgilere göre kırılan farın fiyatı 30.000 euro imiş. toplumda gözlük takarak gizlenen bu arkadaşı ibretle kınıyoruz. *

(bkz: angelina) *
kaskosu olmayan kisidir. artik kis ayinda agactan karpuz toplamak icin cabalayan bir kisiden farki kalmamistir. caresiz, umutsuzdur.
(bkz: ferrari ye çarptıktan sonra ferrari yle kaçan kişi) *
(bkz: fazla uzaga gitmis olamaz)
efenm trafikte acemiliği atmak içim ortaköyde araba kullanmaya teşebbüs ettiğim bir gün, vites değiştirirken debriyaja basmayı unutmam sonucu vitesin değişmemesi nedeniyle, vitese iki elimle birden abanmak suretiyle direksiyondan ellerimi bırakmamdan doları hafif virajlı yolda, arabanın yoldan çıkmasıyla park halindeki gıcır ötesi ferrariye tıklatmamdır. aslında niyetim bu cici ferrarinin sahibini bekleyip polis çağırıp zabıt neyin tutturmaktı. ancak çevreden gelen 'kaçsana kızım manyak mısın?' uyarılarını dikkate alarak olay mahalinden uzaklaşmışımdır. akşam yaptığım bir araştırmada kırdığım farın bedelinin 30.000 euro olduğunu öğrenmişimdir. huzurunuzda ferrari sahibinden tekrar tekrar özür diler, bana daha fazla beddua etmemesini temenni ederim. yeter lan o gün bu gündür işlerin ters gidiyor.
(bkz: taşikardi)
akıllı kişidir.
(bkz: kaçmasın da ne yapsın ulan)
Saatte 250km hızla koşması gereken şahsiyet.

erkekliğin %90 ı kaçmaktır gibi bir özlü sözü hatırlattı bana.
ferrari'nin sahibi*tarafından rahatca yakalanacak kişidir.
koşarken ayak topukları g*tüne vuran kişidir.
en iyisini yapmistir. kacmayalim da besleyelim mi?...yok lan o baskaydi galiba.