1. 3.
  ferrarim olsun varsın ben içinde ağlayayım.
  1 ... kafam bir milyon
 2. 2.
  fakirler de zannediyorlar ki zenginler hep mutsuz. o palavralara inanan kalmadı koçum. yemezler. zenginlik güzelliktir, ferahlıktır. zengin olmaya bakalım hepimiz.
  1 ... dakandaz
 3. 1.
  yadsınamayacak kadar gerçek ve varolan insanlardır. hayatın yapmacıklığının pik noktasında yaşadıklarından her şeyin suyu çıkar. zweig'ın olağanüstü bir gece'sindeki gibi saçma ve gereksiz aristokratların samimiyetsiz topluluklarından ziyade en berbat ortamlarda kabul görmek isteseler de oturacakları varoş sofralarında yine varoşlar tarafından korkuyla karşılanacaklardır. çünkü varoşlar, üst sınıftan birinin 900 bin dolarlık Stuart Hughes Diamond Edition takım elbisesiyle masalarına oturup normal konuşmasını bekleyemezler. bu normaldir.

  kapitalist dünya düzeninde şans eseri varlıklı bir aileden olmak insan oldukları gerçeğini değiştirmez. şüphesiz, duygusuz olarak tanımlanmaları insani olarak yozlaşmalarına da yol açar. bir süre sonra bu safsataya inanıp rol yapmaya başlarlar. ancak mutsuz oldukları gerçeğini de değiştiremezler. ferrari'ye binen biri bile rahatlıkla mutsuz olabilir.
  -1 ... lomer