bugün

daha iyisini bulunca ferrari'yi satmıştır. bjk de daha iyisini bulunca ferrari'yi satacaktır. hayatın kanunu bu.
porsche'nin yeni reklam kampanyası.
Bilge kisiliği gereği arabalardan anladığı icin, Ferrari'sini satıp üstüne biraz para ekleyip Koenigsegg Trevita almıştır.
yahşi cazibe simge nin yeni kitabının adını çaldıgı kitap
(bkz: çaydanlığını satan simge) olacakmış kitabın adı.
neden sattım yargılaması sonucunda cevap bulamayıp sıyıran adamdır dusunmekten ermiştir.
bilge filan değildir efendim. bilge adamın parayla ne işi olur.
dün ititbariyle tövbeler tövbesi dizisinde de tiye alınmıştır.
öyle bilgenin bilgeliği olmaz olsun. bilge olan adam satmaz, bağışlar arkadaş.
(bkz: kitabı yakacağım ateşe yazık)
paraya sıkışmış bilgedir. ihtiyaçlar evrenseldir gerçeğinden hareketle yadırganmamalıdır. önemli olan ederine satılmasıdır. bu arada ikinci el piyasası epey hareketli ve pahalı.
ikinci el oto sanayide artık tanınmaktadır.
''oturağına berkiteyim'' senin dediğim, kendini bilge sanan özünde denyoluk barındıran kişi.
2. el aldıysa karlı çıkabilir.
bir murat 131'ini satan bilge değildir.
paraya ihtiyacı olan bilgedir. ne gerek var bu devirde ferrariye ayağını yerden kessin haci.
gidip lamborghini almıştır.
dünyayı elemiş artık elekten geçenler ve üste kalanların bilincinde yaşayan insandır.
ama eleğini asmamıştır zannedildiği gibi.

koruğun üzüm olduğunu gördükten sonra şarap yapmasını öğrenmiş ve kalite şarabın tadını damağında hissetme seviyesine gelmiştir.

sattığı da bu sırada kullandığı tüm materyalerdir. farkı materyale değil hayatın özüne bağlılığıdır yani ruhuna...
Bugatti almak için satmıştır o yavşak.
bilgenin ferrarisini satmış olması önemli değil, parayı ne yaptı ona bakmak lazım.
Paranın mına koyan adamın vicdan otuzbiridir.
fakirlikten çok sevdiği arabasını seven bilgedir. ah ulan ah
Satma işin içine girince yine bir ekonomik kaygı sözkonusudur. Ferrarisini bağışlayan bilge olmadığı sürece benim gözümde beş para etmeyecek adamdır. Bilge bile değildir hatta
Sattığı ferrarisini Ev almak için peşinat yapmış hali hazırda ev kredisi ödüyor olabilen kişidir.
Büyük ihtimalle ulan ben neden sattım ferrariyi ne güzel bağdat caddesinde fink atıyordum diyen şahsiyet.
atini seven* kovboyla komsudur.