bugün

o kadar büyük kaleci denilen musleranın gide gide tottenhama gitmesidir.

yönetim tottenhama satmayı düşünüyormuş.

hani barcalar machesterlar arsenaller?

çok abartıldığını düşünüyordum zaten bu adamın.
bir transfer haberidir.

tottenham ın ingiltere liginde ikinci olduğu düşünülürse ne derece önemli bir takım olduğu görülebilir.

http://www.mackolik.com/P.../24/INGILTERE-Premier-Lig
Zamaninda taptiklari adamlar (tuncay-anelka) arkasina bakmadan ingiltereye gitmislerdir. Ki totenham ikisinin takimindan da 3 gomlek ustundur. Neyse sen bu kafayla devam canim bir ise yaramiyor zaten.
hugo lloris gibi mükemmel bir kaleciye sahipken olabileceğini dusunmedigim transfer ama Liverpool desen Inter desen veya eğer Buffon sene sonunda emekli olacaksa juventus desen tamam derim.
yine dünyadan haberi olmayan bir yazar beyanıdır. tottenham şampiyonluğa oynuyor bu sezon ve bir sıkıntı çıkmazsa seneye şampiyonlar ligine katılacak ve kalesini sağlama almak istiyor.
Haber doğruysa adam için dönüm noktası olur amk gitsin.
Tottenham'a 5 milyona gider, ordan da seneye 35 milyona gider. Sonra galatasarayli yoneticiler de sinirden kendilerini sikerler.
muslera'nın şu an premier ligde şampiyonluğun en güçlü adaylarından birine gitmesi durumudur.

başlık açmadan önce aç da bir puan durumunu incele be bre cahil.

ronaldinho da barcelona'dan gitti bu arada. valla bak.
galatasaray yönetimine ver çin'e 20 milyon dolara, açığını kapat dediğim başlıktır ama adamlar o kadar bihaber ki spordan, ekonomiden, gene verirler 2.sınıf bir takıma 6 milyon dolara, elden kaçar gider...
Muslera fena kaleci değil ama abartıldığı kadar iyi olduğuna da inanmıyorum,bi tek geçen sene çok iyidi diğer senelerde bir çok hatalı gol yedi ama takım beşiktaş ve fenerin eşeklikleri sayesinde şampiyon olunca pek dikkat çekmedi.eğer iyi para verilecekse satılma taraftarıyım.bu sneijder içinde geçerli.
5 milyon euroya avrupaya gitmeyecek olan kaleci, hali hazırda gçtiğimiz yaz 35 milyon euro istendiğine dair açıklamalar mevcuttur. Eğer satılacak ise en kötü şartlarda 20 milyon euro ya verilmesi gerekir, 29 yaşında, en fazla ederi bu.
git kanka valla kurtar kendini kardo.

biraz daha kalırsa memleketi de kurtarabilecek olan bir kalecinin tosnum'a transferiyle ilgili başlıktır.
ingiltere'nin gençlerbirliği olan tottenham'a transfer olmasıdır. Galatasaraylılara kalsa zaten selçuk xavi burak ibrahimovic. Evet.
Gitmelidir. Takım en az iki sene daha bu seviyelerde duracak bu çok net. Muslera nın gitmeyip kalmayı tercih etmesi demek, performansının ve dolayısı ile fiyatının da düşmesi demek. Şu an en az 15m euro ederi var. Fakat bu çapsız yönetim 15-20m gibi bir fiyata satmayı becerebilir mi bilmiyorum. Ama bir sene daha kalması değerinin çok çok düşmesi anlamına gelir ki, hem muslera adına hem galatasaray adına zararlı bir iş olur bu. Umarım iyi bir fiyata iyi bir takıma gidip harikalar yaratmaya devam eder.
galatasaray yönetimi tarafından yalanlanan transfer haberidir. ayrıca teknik direktörlük için tugay kerimoğlu ile görüşüldüğü iddiası da yalanlanmıştır.
tottenham olmasada galatasaraydan transferine kesin gözüyle bakıyorum musleranın.
Gerçekse muslerasız takımı gördükçe iç çekeceğimiz günler yaklaşıyor haberi.
Muhtemeldir. Bir Beşiktaşlı olarak olmasını isteyeceğim olaydır.