bugün

Altta don varsa sıkıntı olmayan durumdur. Arada her erkeğin başına gelir.
teşhircilik hasatası değilse, yanına yaklaşıp utandırmadan hatırlatmak insanlık görevidir.
işedikten sonra fermuarı kapatmayı unutan erkeklerin başına gelen durum.
Kiminin beyaz külodu görünüyor karşıdan.
(bkz: yiğidin malı meydanda olur)
bir de bu gezme eylemi tüm sokakları dolaşarak, dolmuşa binilerek gerçekleştiyse intihar sebebidir.

teşhirci değilim. dalgınım. düşünceliyim. şuanda da çok stres yaptım. teselli et beni sözlük.
Çok kötü bir dumur şeklidir. Allah kimsenin başına vermesin.
dış ortamlardan gelebilecek her hangi bir pası gole çevirebilecek olan unutkanlık gezintisidir.
benim değil ama otobüste bir bayanın başına geldiğine canlı şahit oldum. işe gitmek için herzaman ki gibi sabahın köründe tıklım tıklım otobüse bindim birkaç durak sonra alçak boylu esmer bir hatun takıldı gözüme güneş gözlüğü, pembe bir badi altta ise mavi kot pantalon yalnız pantalonun kalça hizasında fermuardan yapılmış artık işlevinin ne olduğunu çözemediğim ceb e benzer girinti vardı. sol taraftaki fermuar sonuna kadar açılmış iç çamaşırı görünüyordu sabah, sabah daha afyon patlamadan böyle bir sahneyle karşılaşmak insana hiçbir şey ifade etmiyormuş onuda anladım o sabah. neyse efendim olabilir fermuar bu kapattığın gibi durmayabilir bence buraya kadar bir problem yok. aradan geçti bir 15 dakika gibi süre kimse uyarmıyor bayanı artık kendi kendime stress yaptım "kapat ulan şunu" diye hatun ayakta tutunmuş gidiyor olduğundan tam yanında oturan bayan nereydeyse kalça hizasına gelmekte bakıyorum şimdi ona hani bayan diye onun uyarması daha rahat olur düşüncesindeyim o bile uyarmıyor. gözü kararttım tam arkadan seslenicektim otobüse sonradan binen bir başka bayan uyardı kadıncağızı da kapattı en sonunda fermuarı. açık söyleyeyim bende rahatladım stress yaptıştım anlamadığım bir şekilde. indim üsküdar sapağında itiş kakış bindik 14r ye gene arkalar da güzel bir yer buldum kendime yerleştirim felan bakıyorum otobüste kim var kim yok* demin otobüste fermuar ı açık olan bayan aynen gene açmış fermuar ı gidiyor işde o saniyede anladım o fermuarın ne işe yaradığını. (bkz: teşhircilik)
teşhirciliktir efenim amma velakim sözkonusu fermuari yariya indirmek ise dekoltedir.
don varsa bir nebze ama,altında don yoksa pek hayırlara vesile olmaycak durumdur.ikibaşlı ejderha gibi gezinmek gibi olur sanki,
bildiğimiz mizah dergisi ise problem teşkil etmeyecek eylemdir. hayır yine bildiğim pantolon, etek vb şeylerin fermuaru ise problem olması muhtemeldir. ya da değildir. kafam çok karıştı şimdi sözlük.
(bkz: kobrayı salmak)
beyaz yakalı bir ortamın geniş asansoründe sana bakılan bakışlar sayesinde farkettiğin bir durumsa çok pislik bir vaziyettir.. o paravanlı çalışma ortamlarından geçerken, herkes seni görünce sağa-sola, fısır fısır senin iç donunun renginden bahsettiklerini hınzır kesik gülüşlerden anlarsın. ben böyle şansın mı dersin, buyrun ne alırdınız hazır açıkken mi dersin, onu allah bilir. kolay gelsin efendim. hayırlı işler.
bugun cuma dukkanları kapa sözü ile bitecek olan durum.
farkında olmadığında, kendini çok güzel-yakışıklı sanabileceğin olaydır. sonuçta herkes sana bakıyor. *
(bkz: havalandırmak)
yorgun insan bünyesinin yaptığı salak dalgınlıklardandır.
fermuarınız bozuksa, kapatmanıza rağmen sürekli açılıp, sizi sinir eden durum.istem dışı hadise.
biri tarafından farkedilene kadar devam , muhemelen dalgınlık sonucu meydana gelmiş insanı bozuntuya vermemek için şekilden şekile sokturan olay...

1. kişi : fermuarın açık lan .
2. kişi : hade ya...
1. kişi : ulen ne adamsın .
2. kişi : yiğidin malı meydandadır olum *
ya teşhirciler yapar bunu ya da dalgınlar...
karanlık havada pek de dikkat çekmeyen durumdur.
söz konusu fermuar ceketin fermuarıysa, havanın sıcak olduğuna işarettir.
eğer iç çamaşırı giymediyse kişi gayet seksi ve hayvani bir görüntü yaratacak durum. *
boyle kendini bilime adamıs insanlar vardır, fermuar acıktır, icabında daldıkları islemler yuzunden cukurlara duserler.
havanın temizliğine içine çekmektir tüm uzuvlarıyla hissetmektir.
güncel Önemli Başlıklar