bugün

genellikle yaslı amcaların gerceklestirdigi durumdur, malesef uyarmanın da bir yolu yoktur, zira uyarıldıgı takdirde amcanın "lan sen benim cukume mi bakıyon" cıkısıyla karsilasmak kuvvetle muhmeteldir
bir magnum reklamına konu olan hadise. hatun kişi bir kağıda beyefendiye fermuarını açık unuttuğunu, şuanda bakmamasını yazar. beyefendi de elindeki magnumu bayana uzatır ve arkasını dönerek vaziyeti kontrol eder. akabinde herşeyin yerli yerinde olduğunu görerek geri döner fakat magnum çoktan hatun kişinin dudakları arasında erimektedir. (bkz: dudakları arasında erimek)
unutkanlık halidir. ancak bu unutkanlığı yapan kişi bir de çarşı'daysa ve de üzerinde sarı lacivert tümer forması varsa değmeyin sinema keyfine. *
bir kız olarak bu entryi girmekten müthiş utanıyorum ama yazmazsam çatlarım ...

(bkz: ereksiyon olunmaması gereken zamanlar)
-oğlum dükkanlar açık lan,
-ne?
-dükkan diyorum, dükkanlar açık..
-has.. rezil olduk oğlum ya..
sessizce içinden;
-otobüsdeki kız bana bakıp gülümsüyordu bende iş atıyor zannettim, tühhh!
-rezil oldun el aleme, muaaaaa...
-olsun lan yiğidin malı meydandadır *
fermuarın açık kalması durumunda genelde bu geyik yaşanır.
+ dükkanlar açık kalmış arkadaş!
- rahat ol, çırak içerde...
küçüğün!! temiz hava almasına sebebiyet verecek olaydır.
görenleri hayrete düşürecek, farkında olduğunda insanı utandıracak durum.
çok zevklidir.*
havanın temizliğine içine çekmektir tüm uzuvlarıyla hissetmektir.
boyle kendini bilime adamıs insanlar vardır, fermuar acıktır, icabında daldıkları islemler yuzunden cukurlara duserler.
eğer iç çamaşırı giymediyse kişi gayet seksi ve hayvani bir görüntü yaratacak durum. *
söz konusu fermuar ceketin fermuarıysa, havanın sıcak olduğuna işarettir.
karanlık havada pek de dikkat çekmeyen durumdur.
ya teşhirciler yapar bunu ya da dalgınlar...
biri tarafından farkedilene kadar devam , muhemelen dalgınlık sonucu meydana gelmiş insanı bozuntuya vermemek için şekilden şekile sokturan olay...

1. kişi : fermuarın açık lan .
2. kişi : hade ya...
1. kişi : ulen ne adamsın .
2. kişi : yiğidin malı meydandadır olum *
fermuarınız bozuksa, kapatmanıza rağmen sürekli açılıp, sizi sinir eden durum.istem dışı hadise.
yorgun insan bünyesinin yaptığı salak dalgınlıklardandır.
(bkz: havalandırmak)
farkında olmadığında, kendini çok güzel-yakışıklı sanabileceğin olaydır. sonuçta herkes sana bakıyor. *
bugun cuma dukkanları kapa sözü ile bitecek olan durum.
beyaz yakalı bir ortamın geniş asansoründe sana bakılan bakışlar sayesinde farkettiğin bir durumsa çok pislik bir vaziyettir.. o paravanlı çalışma ortamlarından geçerken, herkes seni görünce sağa-sola, fısır fısır senin iç donunun renginden bahsettiklerini hınzır kesik gülüşlerden anlarsın. ben böyle şansın mı dersin, buyrun ne alırdınız hazır açıkken mi dersin, onu allah bilir. kolay gelsin efendim. hayırlı işler.
(bkz: kobrayı salmak)
bildiğimiz mizah dergisi ise problem teşkil etmeyecek eylemdir. hayır yine bildiğim pantolon, etek vb şeylerin fermuaru ise problem olması muhtemeldir. ya da değildir. kafam çok karıştı şimdi sözlük.
don varsa bir nebze ama,altında don yoksa pek hayırlara vesile olmaycak durumdur.ikibaşlı ejderha gibi gezinmek gibi olur sanki,
güncel Önemli Başlıklar