1. 1.
  takdire şayandır.

  bu da 18 haziran yazısıdır.

  not: uzun metin girdiğimde sayfa hata verdiği için üçe bölmekteyim. affola..

  fil ORDUSUna ebabillerden savaş dersi verilir..

  Vay seni Cerrah PAŞA !

  Feride, postalların içinde AYAKLANAN çorapların kokusundan rahatsız olmayıp, Anıtkabir ziyaretine gidenlere sınıfsal koku kriteri koyarak sanatını çorap gibi kokutan adama gülüyordu. "KONAK"LAMA ücretlerini bu ülkenin saf insanları sayesinde kazanan sanat çığların sonrasında çoraptan başlayan AYAK oyunu bol gaflete düşmeleri ferideyi şaşırtmıyordu.

  Topuklarının üzerine basarak camiye girenlerin fatihasına şehitler de muhtaçtır kutsal komutanlar da. Anıtkabir'e girmek için dezenfekte edilmesi gerekenler postallar için de darbeyle terleyen beş parmakla bir karış toprağın huzuruna ayak bileyen sinsilerdir.
  1 ... su degil kezzap
 2. 2.
  (devam) Önce BAŞIMIZA bakan dostların(!) başarısızlıkları, sonra Ayağımıza laf edenlerin düşmanlığı yüce Atamızın huzurunda değil( !) onun savunduğu toprakların da sahip olduğu Allahın huzurundaki mahkemeye bırakılacak delildir. Gitar notalarına POSTALLARLA basan aynı zihniyetin ürünlerine sanatsal mı yoksa darbesel mi bakılacak! Ki bunun otoritesi de millettir.

  Bir çoban çimenlerin üzerinde topuklarının üzerine basarak Anıtkabiri ziyaret edemez mi? Ankara'da Kocatepe camii cemaati topuklarının üzerine basarak Atalarına Bir fatiha gönderemez mi yani. Bu fikrin çoraptan çıktığı ne kadar da belli diyordu feride.

  Örtülüler konserime gelmesin diyen ÇELiK ÇOMAK sanatçılığının yanına yakışır bu sözün çoraptan daha berbat daha sefil bir kokuyla ATATÜRKÜN övdüğü sanat anlayışından ne kadar da uzak ve ne kadar da komik bir görüntü verdiğini KONAĞI kadraja alınanlar görmeli diyordu feride.
  ... su degil kezzap
 3. 3.
  (devam 2) Karşıtlıklar bile onurlu sözlerin eşiğinde dile getirilmeli! AYAĞA düşen bir dilin eteklerine yapışıp Atatürkçülük edebiyatı yapmaya kalkanların çoraplarının teki, postallarının tekini kaybedenlerin şaşkınlığına geçirilip darbe seramonisi unutturulabilir ama topuklarının üzerinde yürüyen ecdadın zaferi asla unutturulamaz! ..

  Ey Muhammed! Fil sahiblerine Rabbinin ne ettiğini görmedin mi? Onların düzenlerini boşa çıkarmadı mı?
  ... su degil kezzap