bugün

slow aşk şarkılarıyla tanınan bir şarkıcının rap müziğiyle ilgi bir yarışmada puan vermesi ve akabinde insanın gülmesine sebeptir.
(bkz: yırtık dondan ferhat göçerin çıkması)
biri bana versin yuzunu gersin haliyi sersin o da sensin mamamamamamamsakdalsda... diye sarkiya girmesidir.
(bkz: yemekteyiz ferhat göçer)
(bkz: yok artık le bron james)
son derece başarılı bir tercihtir.

bazı arkadaşlarımın bu durumu yadırgadığını görüyorum ve kürek kemiğimde kıvılcımlanmalara yol açan gıdıksal dürtükler hissediyorum. ne yani "ferhat göçer rapten anlamıyor" mu denilmek isteniyor? bunlar açıklansın. belgeler varsa sunulsun yoksa evrakta sahtecilik yapılmaya çalışılsın ya da susulsun.(dünyanın en zor şeyi edilgen cümle kurmakmış anladım)

ferhat göçer bu ülkenin en eski, en köklü, en götlü eski tüfek 68 kuşağı rapçilerindendir. o'nun rapi çöl, o'nun rapi derya deniz... ne demek yani ferhat göçer'den de jüri olur muymuş? biraz buduncu olup kendi öz rapçilerimizi de sahip çıkalım, ibnelik yapmayalım!
sağır duymaz uydurur tarzı yorumları çıkartmasını beklediğim juri.
-yow yow Dj fonky C , ceza , ferhaat yowwww.

ferhat göçer: burada kafiye tam oturmadı birazda detoneler oldu.
ferhat göçer: şarkıyı çok hızlı söyledin hiçbir şey anlamadım

yarışmacı: adam anuna koydu rapi'in 2 dakikada.
sanatçının farklı tarzlara olan açıklığının ve doktorluk mesleğinden çok müzisyenliği benimseyebilişinin altında yatan "geniş yelpaze" zaafının ya da bir tür "manik depresyondan edinildiği düşünülebilir uzmanlık" sonucu olarak düşünülebilir. normal durumdur.