1. ?.
  100. yıl kutlamalarının bir parçası olsa gerek.

  40 tane sivri zekalı galatasaray'ın kalamış tesislerine dalıp ortalığı tarumar etmişler. 3 kişiyi darp edip kaçmışlar. ha bir de bayrağı yırtmayı denemişler ama becerememişler.

  allah akıl fikir versin.

  http://www.milliyet.com.t...06/07/20/son/sonspo11.asp
  3 -1 ... sle7in
 2. ?.
  o kadar suyu ben yesem 5 ay kuruyamazdim bunlar nasil kurumusta bu saldiriyi yapmislar akil alir sey degil. belkide ozlediler islak islak dayak yemeyi. eceli gelen kopek misali cami duvarina isiyorlar.

  (bkz: allah sonunuzu hayir etsin)
  2 -1 ... seydikoylu
 3. ?.
  fenerbahce' li yöneticelerden; "saldıranlar fenerbahçe taraftarı değildi. komplo, tuzak, karalama kampanyaları düzenleniyor üstümüze" diye açıklama beklememize neden olan olay.

  ne diyelim; yüzüncü yılınız ve dünya fenerbahçeliler gününüz kutlu olsun!
  3 -2 ... oumar
 4. ?.
  gayet çirkin bir durum. aklı başında hiçbir fenerbahçe taraftarının savunamayacağı saldırı. orada güvenlik görevlileri zor kullansa ya da içeriden gelen birkaç koruma bu adamların üzerine ateş açsa neler olurdu bir düşünmek gerek.
  özhan canaydın'ın açıklaması ise ders niteliğinde. bazılarının yöneticilik dersi alması gerekiyor anlaşılan...

  edit: bunu kötüleyecek derecede aklı başında olmayan mallar da mevcutmuş meğer. o kendini biliyor, onu herkes biliyor... *
  -1 ... ozz le grand
 5. 1.
  egitimsiz taraftar toplulugu.
  1 ... italian83
 6. 2.
  fenerlilerin galatasaray'ın testislerine saldırması da olabilecek olan durum.
  1 -4 ... ucuncayir666
 7. 3.
  anti-insan topluluğu tarafından yapılmış bi eylemdir. bu grubu eşek sudan gelinceye kadar döverken, diğer bi yandan da eşeğin sudan gelişini engelleyerek işi uzatmak gerek.
  1 ... ultractor
 8. 4.
  bunu yapanlar icin opera vakti.
  2 -1 ... iktidarsiz jigolo
 9. 5.
  daha 2 ay öncesine kadar klüp binasını basarak "canaydın istifa" diye ağlayan galatasaray taraftarından farkları yoktur. galatasaray taraftarının yaptığının bir benzerini yapmışlardır. yaptıkları hiçbir şekilde tasvip edilemez. bu insanlar gerçek fenerbahçeli olamaz.
  -6 ... blakkheim
 10. 6.
  sadece kaliteli fenerbahce taraftarinın yapabileceği çirkefliktir.
  1 -1 ... zehir