1. ?.
  sürekli galatasaray ı 6-0 yendikleri maçı hatırlatıp, her 6 lı şeyde neden 5 değil 7 değilde 6 diyip o günü hatırlamaya çalışmaları ilginçtir.
  3 -1 ... gizemlipesimist
 2. ?.
  "5 ve 7'nin kontenjanı dolu" diyerek cevaplanabilecek söz.
  5 -2 ... fistingci sahap
 3. ?.
  14 yıldır uefa kupasını kutlayanlar anlarlar aslında bunu.
  5 -6 ... jackskellington
 4. ?.
  7 nin galatasaraylıların ezikliğini ört bas etmek için ne hikmetse 6'dan sonra ortaya sürdükleri ve 5 inde 6 dan daha küçük olması sebebiyledir.
  1 -3 ... parmakkaldirancocuk
 5. ?.
  neden 5 değil dediklerinde: biz size 5 attık ya 5 - 1 lik maçı hatırlatın. onun kontenjanı doldu deyin.

  neden 7 değil dediklerinde de sizi 7 -0 yendiğimiz için onun da kontenjanı dolmuş diyerek onları bozguna uğratabilirsiniz.
  1 -1 ... delikadirulen
 6. 1.
  ezeli rakibi olan galatasaray'ın 5-1 ve 7-0 yenmelerinden mütevellit böyle bir şey söylemeleri normaldir. hangi fenerbahçeli kabul eder bunları. bırakın sevinsinler. bunlar zamanında şampiyon olduk diye sevinmemişler miydi ?
  ... kavonoz necati
 7. 2.
  6-0 ı hatırlatmak için çıkıp 6 demesidir, videoda izleyebildiği hatta canlı seyrettiği için rahatlıkla kabul edilebilen skoru hatırlatır ki 7 kişiyle 7-0 gibi hiçbir yerde tutanağı olmayan hadiselere itibar etmemesi 7 dememesini açıklar. 5-1 gibi 4 farklı skorlarıda son yıllarda fazlaca yaşamış ve ''arkayı cimbomlayalım'' esprilerine neden olmuş bir takım taraftarı için 5 hiçbirşey ifade etmemektedir.

  yazar notu:kızmayın arkadaşlar tamam sizin uefanız var ve büyük takımsınız fakat bu başlıkla bile nelere sinirlendiğinizi hissettirebiliyorsunuz.
  ... castaway