bugün

yıllardır galatasaray'ın avrupa başarılarını, uefa'sını, süper kupa'sını içine sindiremeyip bunu dillendirmeye cesaret edemeyen "örtleklerin", ezeli rakiplerinin en üst yöneticisinin cesur ve gururlarını okşaması gereken davranışının, gururlarından daha çok götlerine dokunduklarını görmemizi sağlamış açıklama.

çıksın bakalım aziz yıldırım, "galatasaray'ın uefa başarısını içime sindiremiyorum" desin o kadar büyük başkansa, erkekse.
diyemez, o tür bir sindirememe durumundan değil, bir önceki cümledeki son şartı sağlayamayacak olan bir fenevbahçeli olduğundan diyemez.
adam fenerlileri övüyor, fenerliler bunu bile eleştiriyor.

tanım: fenerlilerin hoşlarına gitmesi gereken ancak nedense pek hoşlarına gitmiyormuş gibi davrandıkları açıklama.
adnan polat'ın taraftarı harekete geçirmesidir. bir savaş stratejisi gibi birşeydir. tabi bunu bazı arkadaşlar hazımsızlık olarak, kendi istedikleri gibi yorumlarlar varsın öyle bilsinler. adnan polat bazılarının başkanları gibi tesadüf tarzı açıklamalar yapmıyor. hala anlamadınız mı galatasaray'ın farkını?
adnan polat'ın galatasaraylıların genel psikolojisini tam anlamıyla yansıtan açıklaması. soda falan demiyorum hiç. etrafına sataşıp, papermoon da yemekler yiyip klüp yöneteceğine kendi klübüyle uğraşsa bu sindirim problemini çekmezdi. yazık.
bir takım bitki çaylarının sipariş edileceğinin göstergesidir.
(bkz: siniremiyorsan yan gel)
http://www.saglikbakanlig...imsistemibozukluklari.htm
gizli fener fanatigi oldugunu düşünmeye başladım adnan polat ın, sürekli fener in reklamını yapıyor, bakın allah razı olsun en son olarak fenerium reklamını yapmıs.
saolsun, orucunu eger tutuyorsa (bkz: allah kabul etsin).
kendisi alevi vatandaslarımızdandır.
daha geçen sene galatasaray ın şampiyonluğunu sindiremiyorum diyen hatta sırf bu yüzden arthur zicoyu gönderen ki zico fener tarihinin(!?) en başarılı antrenörlerinden biridir, aziz yıldırım ın açıklamasına benzeyen açıklamadır.
Uzmanların hazımsızlık problemleri için soda tavsiye ettigi acıklama.
lafla peynir gemisi yürümez diye karşılık verilesi demeçtir.nazar etme ne olur çalış senin de olur.
fenerbahçelilerin takımlarını don diye giymelerinin sonucudur.
(bkz: durmadan büyüyorlar efenim sindiremiyoruz)
gs storelarda neden fenerium askıları kullandıklarını anlamamızı sağlayan açıklama.

http://img253.imageshack....05enteresan4370a03ny6.jpg
galatasaray başkanının açık sözlü ifadesidir. aynı şekilde ben de sindiremiyorum feneriumları, oturduğum şehirde sık sık gittiğim bir alışveriş merkezinde var mesela. eh, insanlar oraya kadar gelmişken de şöyle bir bakıyorlar, ufak tefek şeyler alıyorlar. bu kadar zor mu storeları da böyle yaygınlaştırmak diye hayıflanıyorum içten içe.
ben alışverişimi internetten yapıyorum ama fenerlilerin alacağı yoksa da gözüne çarpıyor bir şey, beğenip alıyor. üstelik fiyatlarımız da yüksek, tamam ürün kaliteli ama taraftar ürününde kaliteyi ne yapayım ben?
adnan polat, lafta bırakmaz bu işi. göreve geldiğinden beri inanılmaz işler yapıyor, store konusunda da eksiklerimizi gidereceğimize inanıyorum. ilk yapacağı ürün maliyetlerini düşürme olmalı bence. Sonra çeşitliliği arttırmalı ve mağazaları yaygınlaştırmalı. tır fikri de güzel ama önce mağazaların yaygınlaşsın, sonra ulaşamadığın yerlere gönder tırı.
neden, çok mu kalın? denilesi şaşkın cümlesi.
Deniz Feneri'ni okudum lan.

Çok kötü, pis, kaka laf*
doğru olan sav'dır. türkiye çapında kaç gs store , kaç fenerium vardır ? bir bakın. elbette fenerium daha fazla ve fenerbahçe taraftarının da kulübüne katkıda bulunmak ve orjinal ürün kullanma isteği de daha fazla. ve elbette ürün çeşitliliği fenerium da daha fazla. her şey çok normal , kıskanmaya gerek yok. çalış seninde olur.
adnan polat'ın kişiliğini sevmesem ve her ne kadar azize'ye benzetsem de onun kadar olamayacağını gösteren açıklama.

forma satışını ancak ticari bir başarı olarak görebilirsiniz ama bu sportif başarı getirmiyorsa, verilen para 34 yaşındaki dm ler ve sol bekler için harcanıyorsa gassaraylıların değil fenevbahçelilevin * üzülmesi gerek.

forma da satılmasa, stad da dolmasa o adamlar şampiyon oluyor, o da camia farkı.

bu arada polat da özhan canaydından kalan koltuğa oturunca bir sakinleşti bir duruldu. koltuktaymış meğer keramet.
sol frame'de okuyunca yok artik, yine sulandirilmis bir baslik diye dusundugum, gercekten adnan polat'ın soyledigini anlayinca ise gulumsedigim sozlerdir...
adnan polat'a bir tavsiye; taraftariniz sozluklerde, orda burda fenerlilere satasacagına, basarılıya laf atıp asagıya cekmeye calısacagına iki forma alsa kıskanmanıza gerek kalmaz..
(bkz: FENERBAHÇELiLER KULÜPLERiNE DAHA BAĞLI) *
(bkz: fenerbahçe bizi her alanda geçti) *

(bkz: bozuk saat olarak adnan polat)
(bkz: bozuk saat olarak gassaray başkanları)
en azından açık sözlü konuşup doğrulardan bahsetmiş iftira yoluna gitmemiştir.

"fenerium un satışları tamamen tesadüf" de diyebilirdi. böyle diyenleri de gördük.

"uefa kupası tamamen tesadüf" gibi.
adnan polat ın açıklamasıdır.
tıpkı geçen sezon aziz yıldırım ın, televizyona çıkıp "galatasaray ın şampiyonluğunu sinderimiyorum." başlıklı açıklaması gibi..
rakibinin sportif olmasa da elde ettiği bi başarıyı bazıları gibi küçümsememiş, zira bu başarıyı kendilerinin de yakalamaları gerektiğini belirttiği açıklama. dileğimiz bazı sportif başarıların da başkaları tarafından sindirilmesi...

(bkz: anladın sen onu)
Ne bekliyordunuz? "Onların satışları bizimkilerden iyi fakat bizimkiler % 100 pamuk olmasına rağmen, fenerin ki %60 polyester...artı, fenerium dan alışveriş yapan insanlar "tesadüfen" o dükkana girip boş çıkmamak için bişeyler almaktadır..." böyle bişey mi olması gerekiyordu? Doğru iş yapanı alkışlamak bir erdemdir. Ama bunu anlayacak kapasiteye sahip olan insan sayısı azdır.

Ve bu sözü yakalayan bir gazeteci ya da haberci falan değil. Adnan Polat Galatasaray Divan kurulunda bütün Kanalların gözü önünde söylemiştir bunu.

Adnan Polat ürün ve marka pazarlaması konusunda çok büyük atılımlar içerisine girmiştir -ki sadece yapımı süren Ali Sami Yen Spor Kompleksinin önüne getirilen "Türk Telekom" ibaresini 150 milyon dolara yakın bir meblağa satmıştır. Galatasaray Storelar da bulunan ürün çeşidi de son 1 yıldır inanılmaz bir zenginlik içindedir. Galatasaray Spor Kulubü tarihine, misyonuna ve kültürüne yakışır adımlar atmaya devam etmektedir.
güncel Önemli Başlıklar