1. .
  fatih gökşen'in tartışmalara son noktayı koyduğu ifadedir.
  1 ... jelatin
 2. .
  türk sporundaki centilmenliği ve saygıyı açıkça ortaya koyan cümledir.

  edit: anlatılmak istenilen şey sadece galatasarayın bu duruma verdiği cevap değil türk sporunun spordan ne kadar uzaklaştığıdır. maçlarda çıkan olaylar ve rakip takım taraftarlarının birbirini düşman görmesi gibi.* * *
  1 -3 ... nebilemben
 3. .
  (bkz: http://www.webaslan.com/i/grs/alkis001.jpg)
  (bkz: http://www.webaslan.com/i/grs/alkis002.jpg)
  (bkz: http://www.webaslan.com/i/grs/alkis003.jpg)
  1 -1 ... thedewil
 4. .
  "tesadüfen" aldığımız kupaları -hala- alkışlamayan fenerbahçe taraftarının tesadüfen aldığı kupayı alkışlamayacağımızı bildiren açıklamadır.
  -2 ... thedewil
 5. .
  (#1643926)
  ... indoor rain
 6. .
  ilk maçta 2250 kişiyi stadın küçücük yerine sığdıran, üzerlerine ağ geren, rakibe ayrılan bölüme polis zoruyla fener bayrağı asmaya çalışan,rakibin teknik direktörünün kafasını yaran,kalecisine ses bombası atan değil;devre arasında polisten dayak yiyen,üzerlerine biber gazı sıkılan taraftarlar alkışlasın fener'i.fatih gökşen yanlış söylemiş.
  ... tanimadinmiben
 7. .
  bu adama ' ya kardeşim sizden ala seyircimi olur' diye bağırmak lazım. fener bu sene dünyanın puanını kaybetti, bir çok hata yaptı. galatasaray gerets'te, inamotoda, canaydın da o kadar ısrar etti ki fenerin şampiyonluğunu adeta seyretti. in sahaya alkışla madem, sizin de büyük emeğiniz var bu şampiyonlukta..
  1 ... deatly
 8. .
  (bkz: biz zaten alkışlıyoruz)*
  -1 ... free your mind
 9. .
  ilk bakışta fair play ruhuna aykırı gibi görünen bir açıklamadır.

  biraz daha dikkatli bakmayı denersek,
  şampiyon olan takımı alkışlamak bir "jest" tir. ama bu olay son bir iki gün içinde öyle bir hale getirildi ki adeta jest olmaktan çıkıp dayatma haline geldi. efendim alkışlasın!.bu saatten sonra bu yapılsa bile anlamı olmayacaktır, samimiyetsiz bir davranış olacaktır.
  sen şampiyonluğu kaptıracağız korkusu ile saldırmadık kimse bırakma, herkesi kır geç, ne olursa ne pahasına olursa olsun şampiyon olalım tavrı içine gir, türkiye liglerinde fenerbahçe şampiyon olamazsa mutlaka şaibe vardır anlamına gelecek sözler söyle, sonra da rakibin tarafından alkışlanmayı bekle. tabi bu sözüm fenerbahçenin yöneticilerine, taraftarına değil. gerçi yöneticilerinin de böyle bir talebi yok bildiğim kadarı ile, en azından bu konuda mantıklılar allah için. bir kaç aklı evvelin şampiyon olunca fair play'i akıllarına getirip kuyuya bir taş atmasıdır o kadar.
  1 ... telashe
 10. .
  son 3 haftaya 9 puan önde olmazsak şampiyon yapmazlar diyen, emeğimizi çaldı şerefsizler diyen, herkes bize karşı diyen, her şeye rağmen şampiyon olduk diyen ve daha bir çok garip söz söyleyen bir kesime verilebilecek en güzel cevaptır, sen manchester gibi ol, chelsea gibi alkışlasın millet seni, fenerbahçe gibi olursan ona göre muamele görürsün.
  ... kisinin degeri aradigi seydir