enteresan bir durumdur. oğlum şampiyon olunca insanların ne giyip ne giymemeleri gerektiğine karar verme hakkı kazanmadınız lan. kupanızı aldınız tebrik edildiniz bol bol gidin uslu uslu sevinin bir yerlerde. galatasaray şampiyon olunca fb ve bjk veya fb veya bjk şampiyon olunca ülkede diğer takım forması giyilmesi yasaklanmıyor. hem bu akşam şampiyonlar ligi şampiyonluğu için tekrar sahaya çıkacağız neden giymesinler.
beynini siktiğimin floryalısı bugün avrupa kupası finalimiz var siz hediye edilen şampiyonluğunuzu kutluyorsunuz diye biz karalar mı bağlayacağız? bunlar da tinerci resmen amk. başarı için takım tuttuğun o kadar belli ki gs şampiyon olmasa forma giyeceğin yok amk.
Annesi tek babası çok olanların açtığı başlıktır.
Bu arada bu donuz sistemi güzelmiş gereksizleri donuz'luyorum keyfim yerine geliyo..
"yüz defa baskette şampiyon olsa bi futbol şampiyonluğu etmiyor." dedi adam ciddi ciddi. bu gerzekle aynı sözlükte yazıyorum şaka gibi. bak canım benim. sana euroleauge'in öneminden hiç bahsetmeyeceğim. şampiyon olmasaydı batacak olan takımınla ilgilen lütfen. cl'ye gitmeyi falan da düşünüyorsunuz bu halinizle cidden komiksiniz. maç günü forma da giyerim tanga da giyerim sanane amk yobazı.