bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

alnına şike gibi zifir karası bir leke ekmeğe şokella misali sürülen, bırakın türkiye'yi papua yeni gine'sinden tut büyük şikelerin çevirildiği italya'sına; burkina faso fiso'sundan tut somağli'sine kadar şike lafzı geçtiğinde ilk akla gelen, avrupa'da hiçbir başarısı olmamasına rağmen büyük takım olduğuna dair iddiaların ortaya atıldığı, taraftarlarının büyük kısmı küçük yaşta ülker çikolatalı gofretlerle, capri sun'larla, renkli çeşitli bonibonlarla kandırılanlardan oluşan fenerbahçe adlı takımın aciz bir taraftarı olup insan içine çıkmaya hiç utanmamaktır...

yani kimse kusura bakmasın ben fenerbahçeli olsam utancımdan hoca ahmet yesevi gibi toprağın altına girer, bir daha da dışarı çıkmazdım şahsen. aynı şekilde benim gibi allah'tan korkup, kuldan utananlar da fenerbahçeli olsalar evden dışarıya adımlarını atmazlar... gelin görün ki malum süreç ile birlikte yaşanan onca olay, delil, şahit, kayıt, evrak, tape, belge ışığında karşımıza çıkan; milyonlarca sevdalısını hayal kırıklığına uğrattığı yetmezmiş gibi, futbolcularının ve yöneticilerinin pişkin tavırlarıyla koskoca bir milletin nefretini kazanmış fenerbahçe'nin erkek taraftarları ortalıkta hâlâ hiç utanmadan dolaşabilirken kadın taraftarları da üstte forma alt kısım çırılçıplak, dizlerinin üstünde, dudaklarını büküp zafer işareti yaparak foto çekindikten sonra muhtelif paylaşım alanlarına fotolarını yükleyebiliyorlar... bu nasıl bir yüzsüzlüktür, bu nasıl bir aymazlıktır ?

akoyim bazen sokakta görüyorum böyle ufacık çocuklar üstlerinde fenerbahçe forması mahalle maçlarında arkalarında 10 alex falan yazıyor, hiç utanmadan sıkılmadan benim'o karşılığı şike yapıp kendi kalelerine gol atıyorlar. dindar, tinerci derken şikeci nesil yetiştirdi fenevbahçe ya...
pişkinliktir..
(bkz: goyduk eğleniyoz ortağam)
(bkz: okumadık kardeş durumumuz yoktu)
gaysaraylinin isyani.
bu cesareti galatasaray'a borçludur. kolay değil "en iyisi biziz oğluuuum" derken sürekli rakip tarafından mağlup edilmek.
bu arada köpeğinize iyi penaltı atışı yapmayı öğretmediniz mi?
bu entry ye bi sarkiyla cevap vermek istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=1_7vaoiS8I0
(bkz: koyduk egleniyoruz)
galatasaraylılar rahatça çıkabiliyorken fenerbahçeninki çok abes karşılanmamalı dedirtir.
şike yapacak kadar bile üst sıralarda olamayanların içine çıktığındandır. dün gece de içine boşaldık zaten tamo ldu.
şike yapan ve aydinspordan 6 gol yiyen ezik takimin artisligi.
benim de tuhaf karşıladığım durum.
ilk defa etuu ile aynı fikirdeyim lan.
bu etuu bacı falan ama iyi yazıyor aga. fenerbahçeliyim kahkaha attım.

onurlu bir insan niye insan içine çıkmaya utansın. gereksiz bir tespit.
amk fenerbahçe'yi tutuyoruz diye toplum içine de mi çıkmayalım nedir bu fener düşmanlığı sol tarafta full fener karşıtı üstelik saçma sapan başlıklar dün koyduk diye mi oluyor bunlar arkadaş.
"Tutku tutkudur. Bir erkek her şeyini değiştirebilir. Yüzünü, evini, ailesini, sevgilisini, karısını, dinini, tanrısını.. Değiştiremeyeceği tek şey var.. Tutkularını değiştiremez." (bkz: gözlerindeki sır). takım tutmak da bir tutkudur, vazgeçilmezdir.
bildiğin terbiyesizlik.
gayet normal davranış. hatta fenerbahçe taraftarı kendi sahasında masonik futbol kulüplerine geçit vermeyen ulu bir camiaya mensup olduklarından göğüslerini gere gere dolaşmalıdırlar.
galatasaraylı olup insan içine çikmaktan daha iyidir.
senin tuttuğun takımın göz göre göre şike yapsın, milleti ayakta uyutsun, seni kandırsın. sen de hala fenerbahçe cumhuriyeti diye bağır. salaksın olum sen.
sözlükte ne kadar çok fethiyesporlu varmış dedirtir.
tabii bunlarda renk çok, meslek gereği. *
(bkz: utanmak) (bkz: fenerbahçe taraftarı) alaka kurulamadığından normaldir.
bunu söyleyen ligi eksi 5 averajla bitiren takımın taraftarı ise kahkahalarla karşılık verdiğimiz saçmalık.
gayet normaldir. sıradan bir fenevli tribi.

bugün aziz yıldırımı savunanlar var. ona hayret edin siz asıl.
kendi takımı dışında başka takıma bok atmak adamlığa sığmaz.
(bkz: erken öten horoz)