bugün

10 alex eden bi futbolcuyu kıskanmamak mümkün müdür efenim sorarım sizlere? tabii ki kıskanıyoruz. şahsen ben şu anda odama 10 tane alex posteri astım anca avutuyorum kendimi.

(bkz: quaresma 10 alex eder/#8358910)

edit: başlık başıma kalmış.
José Mourinho nun bile adam edemediği, defalarca elde patlamış olan bir yıldızı Fenerbahçelilerin kıskandığını sanarak kendi kendini tatmin eden bjk taraftar modeli.*
aziz yıldırım öncülüğünde gerçekleşen olaydır. kısım kısım kıskanıyorlar efenim. yanık kokuları buraya kadar geliyor. aha aha.
bugüne kadar türkiye'ye gelen birçok yıldızın adresi fenerbahçe'dir. bu taraftar roberto carlos'u, pierre van hooijdonk'u, nicolas anelka'yı, alex de souza'yı, stephen appiah'ı hatta kısa sürede kalsa ariel ortega'yı seyretti. ve daha niceleri... o yüzden geçeceksin bunları ergen kardeşim.
iyi transfere imrenmek ayıp değildir, tespit te doğrudur.

http://www.haber1903.com/haber-13932-antu-quaresma
Aslında beşiktaşın son 15 sene içersindeki tüm türkiye ve avrupa çapındaki başarılarını kıskanan taraftardır !
daha transferin ilk gününde stoch'u almış bir takımın taraftarının kıskanması gibi bir olay yoktur tabi.hele ki alex de souza'yı kadrosunda bulunduran bir takımın taraftarı...

(bkz: rakip çatlatıcam diye transfer yapmak)
ne haddimize?!

(bkz: quaresma 10 alex eder)
(bkz: bir ergenin isyanı)
(bkz: olur böyle şeyler)
hiç biri kabul etmek istemese de ,hepsinin içten içe keşke biz alsaydık dediklerini gayet iyi biliyorum.kabul etmekte büyüklüktür gençler.tebrik etseniz incileriniz dökülmez merak etmeyin.
(bkz: hele bi otur soluklan yigenim)
(bkz: audi q7)
devre arasında ismi kendileriyle anıldığı vaktinde havai fişekler patlatan, ismi beşiktaş'la anıldığında "alemazzlarr ooluuuum" diyen beşiktaş'a transfer olunca da ağlamaklı olan fenerlilerin ruh halidir.

ha ama stoch vardı dimi dünya yıldızı. yep.
sabretsinler aziz yıldırım gidince onlarda bir tane alabilirler.
fenerbahçeli olarak öyle kıskandım ki şuan çatlayacam. Sanki messiyi aldınız demek geçiyor içimden ama sonuç olarak 10xAlex=q7 ya ondan lan yazarken bile gülmekten yoruldum. fenerbahçe futbol külübü ilk önce şu lige kimleri getirdi kimleri izletti bi araştırın sonra q7 mi yemedi mi görün.
eziktir ne yapsa yeridir.
o kadar güzel bir sevgilisi var ki kıskanılmaması imkansızdır. yoksa bir numarası yok. biz çok gördük böyle adamlar. siz 5 maç izleyip adamla masturbasyon yaparken bizler yıldızlarla büyüdük sevgili kardeşlerim.

manasızlığın lüzumu yoktur. yıllarca ne çok kıskanmışsınız da haberimiz yokmuş yahu!
q7 değil de bahçelide fenerbahçe logolu x6 gezmekte.gerçekten kıskanılacak bi havası vardı.**
beşiktaşlı kardeşlerimizin yanlış tespitidir.
quaresma'nın her hafta gol atması, formda olması gibi sebeplerden kaynaklıdır.
bir kere de kendi takımınızla ilgilenseniz?
Quaresmayı takdir eden Fenerli Kardeşlerimize göre daha itici gelen insanlardır.. Ama onlar da zamanla doğruyu göreceklerdir..
güncel Önemli Başlıklar