bugün

son bir yıldır futbol ile ilgilenen birçok kişinin merak ettiği konu.
paranın bu kadar döndüğü bir ortamda şike olmadığını düşünmek bana pek mantıklı gelmemektir. ama neden sadece aziz yıldırım'ın başı yandı bilmiyorum. bu adam kendi başına mı yaptı şikeyi, kendine mi para verdi? fenerbahçeli değilim ama insan düşünüyor işte.
.mina bile koydu.

(bkz: nick-entry)
(bkz: kitabını yazdı)
Yaptı da yaptıkları takımlar kim laa.
(bkz: sözlük formatı)
28 ağustos'ta ak göt kara göt belli olacak ve yanıtını bulacak sorun.
artık türk spor kamuoyunda isminin şikebahçe olarak anıldığı bir kulübe hala ısrarla ya meraktan ya da başka şeyden dolayı sorulan sorudur. komiktir, acıdır aynı zamanda düşündürücüdür.
işin özeti şudur: yaptı ve şampiyon oldu.
http://strawpoll.me/248099 şeklinde anket yapılabilirdi oysa.
kafasında soru işareti olan, alex'in 3 tane penaltı kullandığı 6-0 biten ankaragücü maçını youtube'dan izleyebilir.
ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
her takim gibi fenerbahce de mutlaka kirli oyunlar icerisine girmistir. beni bilen nasil koyu bir fener taraftari oldugumu bilir ama dogruya dogru. asil sorulmasi gereken bu meselenin neden bu kadar buyudugu. bu hale getirilerek kime ceza verilmeye calisildigidir. hangi buyuk takim biz boyle islere hic alet olmadik diyebilir ki? ise farkli bir acidan bakilmasi son derece onemlidir. konu siyasaldir bu asla goz ardi edilmemelidir.
bu da soru mu allasen sözlük! yaptı yaptı yaptı yaptı yaptı yaptı yaptı yaptı yaptı. sahtekar bunlar. o aziz yıldırım herkesi satın alıyor. türk futbolu diye birşey de kalmadı. tebrikler feberbahçe. tamam alayım eksileri.
artık neticeye kavuşturulması gereken olay. her geçen gün Fenerbahçe'ye zarar veriyor.
(bkz: cevabı bilinen sorular)
şike şike şampiyon olmuştur. evet.
sandıkta ananızı sikmeye and içtik pankartının açılmasına vesile olacak tezgah.
girişimlerde bulundu. en basiti a.y. m.i.e arasındaki şu ekim yapılan tarlalar işi bozan kahe trabzon. diye geçen konuşma yeter.
Yapmadi. Paralel yapti.
akp cemaat ortaklığı ile hazırlanan iftira.
http://www.youtube.com/watch?v=K31OXvNRrXo
görsel
Bak bak bak kitabını bile yazmışlar...
herkesin merak ettiği soru.