bugün

En azından sahaya beşiktaş gibi 15 kişi çıkmıyorlar her maç.

Taraftarı da geri zekalı değildir.
normale döndü kızkardeşler.
işte bak bu Beşiktaşlılar öyle mal ki bunu da "renklileri birbirine yaklastirdik ehehehe" diye karsilarlar. (ben entryi girerken yapmislar aq zaten)

olum çok değil bundan 5.5 sene önce gs fenerin sahasinda şampiyon oldu diye fener taraftari Kadıköyü yaktı amk, ışıkları kapattilar zemini suladilar rezilligin her türlüsünü yaptılar, niye ? Çünkü bizden nefret ediyorlar.

şu son 2 sezon hariç 110 yıllık ezeli rekabette bir tane galatasarayli veya fenerli dahi duymadım ki ben rakibinin şampiyon olmasını istesin. bizim için fener sampiyon olacağına Beşiktaş şampiyon olsun cümlesi geçerliydi, onlar icin de fener kelimesinin yerini galatasaray alıyordu. iki takimi tutanlarin %100 ü besiktasa ikinci takimlari olarak yaklasiyordu, o 4-3 lük meşhur maçta en az Beşiktaşlılar kadar sevinmiştim mesela ben de.

ama son 2 senede öyle bir tiksindirdiniz ki kendinizden (bunun şampiyonluklarla alakasi yok daha önce de 3 sene pespese şampiyon oldunuz ve gayet seviliyordunuz) bu iki birbirinden nefret eden takımı birbirine şükreder duruma getirdiniz.

hani diyoruz ya "ulan eskiden ne güzel milli düşman Yunanistan'dı en fazla jetlerle birbirimizi taciz ediyorduk, şimdi tarihin gördüğü en pislik terör örgütleri ile düşmanız" diye, yunana bile sukrediyoruz ya hah işte siz de o duruma soktunuz bizi, sanmayin ki fener-gs birbirini çok seviyor, yine ikimiz kapissak ortalik yangin yeri olacak ama sizin o bitmeyen magduriyetinizden ve gormemisliginizden o kadar tiksindik ki artik sizinle kim yarissa diger 16 takim onu destekler.

Eskiden Fenerbahçe iticiliği diye bir şey vardı, harbiden suratlarından bile anlardin be kadar pislik olduklarını. o konuda yeni Fenerbahçe siz oldunuz artık, ahlaksiz caner erkin'iniz ve quaresma'niz, zirt birt kendini yere atan cenk'iniz, kendini cok buyuk gören ozzy aka 150 m euro'nuz, görmemiş taraftariniz, laz filozofunuz ve basari gelince içindeki aziz Yıldırım'ı ortaya çıkaran ukala başkanınız ile resmen kulübünüzden irin akıyor, düşünün ki dünyanın açık ara en pislik oyuncusu pepe bile sizin yanınızda gayet sevimli kalıyor aq daha nasil anlatalım ne halde olduğunuzu.

neyse götü başı dağıttınız, o kadroyu dağıtmadan iflah olmazsınız siz artık. inşallah yeni kuracağınız kadroda yine olcay gibi adam ve sempatik oyuncularınız olur da biraz toplum nezdinde sempati toplarsiniz tekrar.
Hiç biri olmasin.