bugün

Utanmıyorlar da.
bişe çıkmaz. çünkü kural hatası yok.
taraftar 1 hafta oyalansın diye başvuruyolar işte.
5-1 bitecek maç için ağlamaya başlayan fenerlilerin uydurması.

sanki bir daha oynansa yeneceklermiş gibi. yine çakar alanya.
Taç hatası, ceza sahası hatası.

Şimdi bunlara yok diyen gs ve bjk taraftarları, yarın bir gün sizi doğrarken yine biz ses çıkarırız. Bunu unutmayın.
Öyle mi? O zaman Trabzonspor-Gençlerbirliği maçında Sturridge'e yapılan hareketi faul saymamak da (hakem VAR'a gitmeye yeltenmemişti bile.) hakem hatası oluyor.

Ama sizin amacınız ayrı. Siz yenilgiyi kendinize yediremiyorsunuz, çünkü takımınızın aynı hezimeti tekrar yaşatabilme potansiyeli olduğunu çok iyi biliyorsunuz.

Önemli Not: Bana gelip de "kural hatası ile hakem hatası aynı şey mi?" şeklinde bir soru sormayın. Fenerbahçe-Alanyaspor maçında bir kural hatası varsa, hakemden dolayı vardır. Yani kural hatası, hakem hatasından kaynaklanmıştır. Hakem pozisyonu görmemiş veya pozisyonu yanlış değerlendirmiş olabilir.

Eğer bu başvuru sonucunda Fenerbahçe lehine karar çıkarsa, Trabzonspor da ivedî bir şekilde TFF'ye başvurmalıdır ve Trabzonspor lehine karar çıkmalıdır.
derhal maç iptal edilip 3-0 hükmen ilan edilmeli ve malum kulübe 15 şampiyonluk yazılmalıdır.
8 kişiye karşı 135. dakikada gol atıp sonra hakkımızı yiyorlar diyenlere benzer bir davranıştır.
ya amk koskoca sözde kulüp kuralın ne olduğunu nasıl bilmez ya. her türlü pisliği bu sene kullanmakta kararlı KOÇum. bokunuzda boğulun.
evet bak hata var.

görsel
Haseki, şişli etfal!

Yediğimiz 3 gölü kural hatası ile mi attılar?

Edibüdü: Fenevbahçe spov kulübü.
La bi siktirin gidin aq.

Kural açık. Rakip oyuncu ceza sahasınj terk edecek zaman bulamazsa ve kale vuruşunj kullanan takımın oyuncusu topa ilk olarak dokunursa atış tekrarlanmaz diyor.

Kural mural diye ağlayacağınıza topu kaptıran ozana temiz bi sopa çekin ki tekerrürü olmasın.
O maçtaki tek hata Alanyaspor’un verilmeyen penaltısı.
rezilliktir. fenerbahçe kalecisi kendi isteği ile rakip oyuncu ceza sahasından çıkmadan başlatıyor oyunu... kural hatası yok.

şimdi mesela ben x takımının oyuncusuyum. cümbür cemaat çıktık hücuma. şutumuz dışarı gitti. rakip takım kalecisi out kullanacak. ama o da ne? bizim alayımız hücuma çıkmış...

o halde ben rakip ceza sahasında kalayım. diyeyim ki; 'oyunu başlatamazsınız, ben sahanızdan çıkmadım.'

bu ne demek? her takımın geriye dönerken 1 oyuncuyu rakip ceza sahasında bilerek bekletmesi demek. beklesin ki rakip kaleci out vuruşunu hızlıca yapamasın.

fenerbahçe camiası kendi kendisini küçük duruma düşürüyor artık.
Tam ezik bunlar. Kurallari okumayi da beceremiolar. Bos basvuru.
üç tane penaltı atamadık kural hatası var demek istiyorlar.
güncel Önemli Başlıklar