bugün

şike davasının sonucuna göre fenerbahçe'nin yapması gereken olaydır..hiçbir bok yiyemezler fenerbahçe olmazsa..türk futbolu büyük yara alır ve bu saçma sapan dava da sona erer..iddia ediyorum..fener ligden çekilirse,yayıncı kuruluş mahvolur..gelirler azalır..gs ve bjk de bu işten korkunç zarar görür..

kimse böyle bişeyi kompanse edemez..

fenerbahçe yönetimi derhal şike davasının sonucuna göre takımı ligden çekmelidir..başbakan araya girsin ve düzeltsin bu kaosu..

yeter artık..aslında bu sene bile mücadele etmemiz anlamsızdı..transfer yapamadığımız gibi elimizdeki oyuncular da gitti..şampiyonlar liginden de para gelmedi..

içine ederim böyle ligin..birilerinin egosu tatmin olacak diye kolu kanadı kırılmış bir fenerbahçe'nin bu ligde mücadele etmesine izin verilmemeli..

bu aynı bir kaplanın ayaklarını kırıp,pençelerini söküp onu sırtlanların ortasına atmaya benziyor..ne kadar adil bir mücadele bekliyorsunuzki ?
her fenerbahçelinin komplo teorilerinden yaratılmış bu kaos ortamına olan tepkisidir bu istek. ve fenerbahçe'yi ligden çekmek, kansızlığın fair play sayıldığı bir ülkede 'kendileri ligden çekilmedi mi ağğğğbi?' neticesine varmaktır. fenerbahçe'yi ligden çekmek, açılabilecek bütün tazminat davalarını imkansız hale getirmektir. aslında olsa da yesektir, ama haysiyetsizliğin televizyonda prim yaptığı bir zamanda haysiyetsizin şerefsizin önünü açmaktır.
liderlikten düşünce akla gelen şeydir. yoksa liderken sorun yok, her galibiyetten sonra bu da mı şike diyebilirsiniz. ama gs feneri kanırtıp liderliği alınca ağlamaya başlarsınız.
liderlikle alakası yok...ben herzaman aynı şeyi savundum...futbol kaosa girmiştir..

eşit şartlarda değiliz artık...fenerbahçe,futbolcularına maaş bile ödeyemez hale getirilmiştir..

nasıl rekabet edeceğiz ?

ne için mücadele edeceğiz ?

bize yenilmekten komplekse girmiş gs taraftarının egosunu tatmin etmek için mi ?

başlarım şimdi ligin marka değerine de bilmemnesine de..

tez zamanda dava sonuçlansın..aziz yıldırım ve ekibi eğer gerçekten suç işlemişse cezası derhal kesilsin ve fenerbahçe'ye yeni yönetim gelsin..

ama bu belirsizlik sona ersin artık..

eğer fenerbahçe masum ise de önce fenerbahçe'den özür dilensin ardından da tff ve uefa tarafından 100 milyon dolar ödensin..

öyle yok öyle...koca takımın kolunu kanadını kırıp galatasaray gibi yenmekten bıktığımız basit bir takıma bile yem etmeye kimsenin hakkı yok..
fenerbahçeden beklenmeyecek kadar mantıklı bir hareket. işinize gelince başbakan hiç bir boka karışmasın, işinize gelince başbakan bu kaosu düzeltsin. siktirsin gitsin fener görsün ne görecekse.
fenerbahçe'den kimse özür dilemesin, 400 sayfalık iddanameyi indirip okudum. içinde film gibi olaylar var. ben fenerbahçeli olarak fenerbahçe'nin kendi isteği ile biran önce ligden çekilmesini istiyorum. bıraksın yaptığı anlaşmaları korkmasın sponsorlara ödenecek cezalardan veya başka şeylerden.

bu kadar büyük bir kitleye hitap eden camia daha fazla paralanıp harcanmamalı. bu kadar taraftar var bir kaç bankadan hesap açarsın ben 24 ay taksit öder gibi 50.00 tl yatırırım, benim gibi yapacak daha bir çok taraftar vardır. ekonomik kriz olsa da aşarız.

yeter artık bizi dengesiz adamlarla muhatap etmeyin. gidelim 2.lig kırmızı gurup, bank asya fark etmez oynayalım. ama 1 yıl ama 3 yıl sonra yine çıkarız ait olduğumuz yere.
çekelim de şu ibneler götlerine kına yaksın.
sistem, sistemi düzeltmek adına böyle bir karar verirse sistemi bitirir ki bunu da yapmaz sonuçta futbol bir endüstri ve bu endüstride milyon dolarlar dönüyo. Bu kısaca tff'nin bindi dalı kesmesi demektir.
bazen devrim için kendini feda etmek gerekir. evet.
güncel Önemli Başlıklar