bugün

Gizli Fenerbahçelidir.
yüksek ihtimalle bilinçlidir, türk'tür.
münafıktır, diliyle söylediğini kalbi yalanlamaktadır.
böyle galatasaraylı olmaz olsun! gerçek galatasaraylı fener düşmanıdır ve asla feneri desteklemez. israil'in maccabi tel-aviv takımıyla oynasa israil ekibini destekler gerçek galatasaraylı!
fenerbahçe camiası evlat olsa sevilmeyecek kadar çirkef bir camia olduğundan bu galatasaray taraftarına özetle şaşkın denir.
milliyetci insandir ulkesini dusunur.
fenerbahçe avrupa da yense de sevinen, yenilse de sevinen bir galatasaray taraftarıyım. "olayları iyi taraflarından görmek" gibi polyanavari bir huyum var.

(bkz: algıda seçicilik)
Eklemeyi unutmuşum. iddaada fenerede vermiş olabilir. Oranı baya iyiydi.
son 8 'e kadar desteklemeyeceğim. kalkip.victoria plzen , bate borisov maclarinda desteklemem. kabul edin bank asya gibi futbol oynaniyor. gelir bir chelsea bi tottenhamla eslesirse ozaman tek yumruktur bu galatasarayli.
fenerbahçe galatasaray rekabetinin şiddetinden dolayı karşılaşılması pek mümkün olmayan galatasaraylıdır herhalde.
aykut'un hatırına destekliyordur.
schalke'yi destekleyecek fenerbahçeliye ''ama ben avrupa'da sizin takımınızı tutuyorum yhaa'' diye ağlayacak olan galatasaraylıdır. sevilla maçını hatırlıyorum da volkan alves'in penaltısını kurtardığı anda galatasaraylı arkadaşlarımın yıkılışını anlatamam. ya siz futbolu yanlış anlıyorsunuz ya da yaşlanmışsınız.
Futbol kardeşliktir sözü hiç bir zaman bir boka yaramadı. Ama ben de burdayım ve feneri destekleyeceğim. Bir kaç kendini bilmez fener taraftarının galatasaraya ne dediğinin benim için önemi yok. Fenerli birinin schalke yi desteklemesinden tabiki rahatsız olur ve ona derim. Lan it, ölürken yanında alman piçi mi olacak yoksa galatasaraylı bir arkadaşın mı? Gerisini o düşünsün.
dandik dedikleri kupada tur atlamak için bir yerlerini yırtan fenerbahçe gibi rakibinin başarısını kıskanıp bok atmak yerine türk takımı olduğu için avrupa kupalarında destekleyen galatasaraylıdır.
adamın hasıdır.yeterki herkesin gönülleri bir olsun sözünü benimser.
aslında zamanında yabancı maçlarda, hatta çok eski olmayan uefa da bile maçlar dostluk içinde benzeri yaşanan olaydır. bu milliyetçilik değil; saygı ve dostluktur. ama tabi kimseyi zorlayamayız.
beyler farkındamısınız ama türkiye artık romanya, güney kıbrıs, macaristan gibi ülkeler ile puan yarışında. bunu bilen bir galatasaraylı olarak sadece fenerbahçe değil diğer türk takımlarını da destekliyorum. eğer galatasaray bu turu geçerse seneye iki takım ile şampiyonlar liginde mücadele edeceğimizi de fenerli dostlarımın unutmamasını diliyorum.
mantıklı insandır. kimi fenerliler gibi trabzon maçlarında cska moskovayı destekleyen gruptan daha zekidir.
Dünya takımı olmanın ilk kuralının karşında sağlam bir rakip barındırmayı gerektirdiğini bilen adamdır. Aynı şey bir fenerbahçeli için de söz konusudur. Barcelona-Real Madrid, Manchester United-Liverpool, Juventus-Milan bunun en önemli örnekleridir. Dünya çapında adından bahsettirmek istiyorsan, karşında hem Avrupa'da hem de kendi liginde rekabet edebileceğin takımlar olması gerekir. işte ancak bu bilinç türk futbolunu bir yerlere götürebilir. Bu yüzden rekabet düzeyi bu noktaya gelene kadar türk takımlarının avrupa'da birbirini desteklemesi gerekir. Söz konusu rekabet dünya çapında bir rekabet haline dönüştükten sonra artık söz konusu takımların avrupa'da birbirini desteklemesine gerek kalmaz.
o kişi benim. sırf formanın üzerindeki türk bayrağı için desteklerim arkadaş.
hakiki türk evladıdır.
varsa öylesi, kendisini tebrik eder, selam ederim.
Gerçek türkiye'lidir.
bazı, "galatasaray" yazmasını dahi beceremeyen gerizekalı, kus beyinli fenerliden küfür yiyen galatasaraylıdır. helal olsundur. ben desteklermiyim? yok deve.
türk olmakla hiç ilgisi yok. galatasaraylı olmak da avrupada diğer türk takımlarını desteklemek için yeterli bir sebep. ülke puanı ne kadar yüksek olursa galatasaray ın her sene avrupada oynama sansı o kadar yüksek olur. eğer ülke puanımızı 32-33 lerden 53-54 lere yükseltebilirsek, şampiyonlar ligine doğrudan 2 takım ön elemelerden 1 takım olmak üzere 3 takım göndereceğiz. böylece galatasaray kör topal 3. bitirdiği bir sezonda bile şampiyonlar ligine gidebilir.
dolayısıyla akıllı mantıklı galatasaray taraftarıdır. umarım fenerbahçe en az yarı final görür bu turnuvada.