bugün

diyecek söz bulamıyorum.böyle faul yapılmaz.insanlık suçu bu.futbol böyle bir şey değil.hakem sen ayrı komedisin zaten.bu pozisyona kırmızı vermemek nedir?

@aslanews adlı kişinin tweetine göz at: https://twitter.com/Aslan...s/927093578744115200?s=09

görsel
bir kez daha anladım ki benden futbolcu olmazmış. o hareket bana ya da sahada arkadaşıma yapılmış olsa kramponumu o şerefsiz piçin ağzına sokardım. sinirden dişlerimi kıracaktım amk.

edit: piç önce elini kolunu sallayarak gidiyor, hakemi görünce götüm götüm dönüp sözde sportmenlik yapıyor. senin ben sporculuğuna giydireyim amk pisliği. sana sarı kart verenin de götüne koyayım.
Türk futbolunun içine Sıçmış pavalı bavonların Eseridir bu faul.
Bunu avrupanın herhangi bir liginde yapsalar yapan futbolcu en az futboldan men cezası alır. Bu ne lan?
Faul değil bu kasten adam yaralama.

Zamanında mustafa doğan da istanbulsporlu güven in bacağını böyle kırmıştı.
Yarak kafalı hakemi konuşmak da elzemdir.

Amını dövdüğümün adamı sarı kart çıkarmış...
Abileriyle daha yakın sürede aynı takımda oynamak için yapmış olabilir.

Kurum kültürü malum.
Kirmizi karti gec hakkinda dava acilsa bir kac ay yenecek hareket yapmis. Bunun takimla alaksi yok, direkt buyudugu ortamla alakali. Yeni turkiyenin yeni futbolculari.
Adam yaralamaktan ceza alması gerekir. Futbol ile hiç alakası yok.
Denayer'in janssen'e harekete faul değil kırmızı mı ne kırmızısı diyen Galatasaraylı tiplerin ağladığı faul. Yok adam öldürmeymiş yok bilmem neymiş. Evet.
Muhtemelen Kişisel sorunları olan psikolojisi bozuk bir çocuğun yaptığı faul. Madde bile kullanıyor olabilir.

Bunu gidip kulüple bağdaştıranın yok fenerbahçe karakteriymiş bimlemleymiş diyenlerin anasını sikiyim açık ve net.

Bulur çıkarırım buraya senin tuttuğun takımın oyuncuları daha önce neler yapmış.

Nasıl bir orospu çocuğusunuz anlamadım ki.

Hakemde düdüğünü asıp hakemliği fala bıraksın senin de hakemliğini...
Fenerbahçe kültürüyle yetişen bir futbolcu işte hakemin de arkasında olduğunu biliyor daha o yaşta açık ve net.
Bu ülkede futbolun gelişmesi icin Fenerbahce kapatılmalı.

En güzel örneği o hareketi yapan fenerbahceli ve ona sarı kart veren fenerbahce forması giyen hakemdir.
futbolu sevmem takımda tutmam lakin bu şerefsiz çocuğu sakatlamaya kasttan daha yolun başındayken hazır hemen lisansı iptal edip evine göndermek lazım.

karaktersiz şuursuz pislik.
faul yok arkadaşlar galatasaraylı futbolcu hala nefes alıyor.
ölseydi belki kırmızı olurdu ama sarı kart ağır olmuş.

işte fenerli olmak bu. hakeme bak , oyuncuya bak. futbolun yüz karası bunlar. yazık size. puan farkı kaç onu sayın siz. ahaahaha. kıçımın kanaryası.
Denayer in derbide yaptığı hareketten farkı olmayan pozisyondur.

ikiside kırmızı kart ikiside çıkmadı ne oldu şimdi fener karaktersiz yine dimi.

ikiyüzlü orospu çocukları ananızı fener siksin sizin zorla küfür ettiriyorsunuz.

Psikolojisi bozuk bir çocuğun yaptığı hareketi kulübe mal etmek mallıktır.
Bunun taraftarlığı mı olur mal herifler. Futbol futbol bir yere kadar. Böyle müdahale mi olur amk. Ne sarısı ne kırmızısı müebbet vermek lazım bu adama. iki santim sağa kaysa adamın erkekliğini bitirirdi.
sarı kart çok ağır olmuş sayın hakem adayı dedirten faul. oyuncumuzun ancak ayağını , bacağını kırsaydı şayet kırmızı gösterecektin ki sarı kartla geçiştirmişsin.
sen ey hakem ! fenerli değilsen şayet gel yüzüme tükür onun bunun çocuğu seni.

gerçi kime neyi anlatmaya çalışırız ki? fenerbahçeli de olabilir bu faulü yapan bjk li de. şayet yaptığı sportmenlik dışı faul nasıl sarı kartla cezalandırılır.
tez zamanda bu çocuğun yaşadığı acıyı bütün sülaleniz yaşasın.
algı oyunları bunlar. her maçta oluyor bu olaylar. konu fenerbahçe olunca hemen bir kötüleme operasyonu başlıyor. bu taraftar bunu yemez. geçiniz.
yanlış spor dalıyla uğraşan futbolcudur. bence dövüş sporlarına yönelse daha faydalı işler yapabilir. böyle sporcu olacağına hiç olmasın daha iyi. Hakemi de tebrik ediyorum. Ancak Galatasaraylı futbolcuya vermediği kırmızı kart için ise kınıyorum.
pozisyonda hiç bir şey yok, topa müdahale. u17 maçında çocuk dövmeye sahaya inen onun bunun çocuklarının duyar kastığı hede.
Biraz önce (bkz: bella thorne)'nin fotoğraflarını ararken ingiliz the sun gazetesinin internet sayfasında rastladığım haber. Oralara kadar düşmüş.

altı üstü uçan tekme atmış ne abarttınız amk. türkiye’de bu hareketler faul değil. öyle olsa quaresma, melo ve zokora gibi adamlar bu ülkede bir gün bile kalamazdı.
Maçın hakemi hakkında soruşturma başlatılmış. Sadece tff değil adli makamlar da soruşturma açmalı. Hem hakeme hem futbolcuya.
Çocuk artik amputede oynar mk fener karakteri ..