bugün

her takımın taraftarı mutlak olarak bu şekilde davranmaktadır ve olması gerekende budur.

düşmanımın - rakibi = dostumdur
dostumun - düşmanı = rakibimdir.
yanlış olan önerme. bukalemun olanlar anti fenerbahçe taraftarı olanlardır. her sene fenerbahçenin başarılarını kıskanan her zaman dalga geçmek için yer kollayan insanlardır onlar. bu insanlar ki anons yüzünden komik duruma düşmüş taraftarlarla bile kaç aydır dalga geçmektedirler. ayrıca bukalemunspor bir takım ismi olabilir ama taraftar ismi olamaz.
(bkz: bukalemun sensin spor da sana girsin)
(bkz: gerizekalı)
geçen sene bursaspor'un şampiyonluğunu istemeyen takım taraftarlarının beşiktaş diye tezahürat etmesi buna en büyük örnektir. bukelamunspor demek kendi takımı haricindeki takımları tutmak değildir. elin sikiyle gerdeğe girenlerin oluşturduğu camiadır.

(bkz: yazık lan)
bukalemunspormuş. daha yaratıcı birşey yokmuydu sevgili emocanlar.
(bkz: choluq chocuq styla)
Bir anadolu takımı şampiyon olur ise, 3 büyükleri tutan tüm taraftarlar utanmalıdır. taraftarlık sadece x takımı tutuyorum demek değildir. eğer sen şampiyon olamıyorsan, başkasının şampiyonluğu seni sevindirmemelidir. sevindirir ise eğer, sen taraftar değil karektersizsindir.*
(bkz: ben hayır diyorum)
(bkz: renkleri şaşırmış bu bir daha alkol vermeyin)
bu tespiti çürüten ve bukalemun'un ne olduğunu anlatan yazı için:

(bkz: #11673212)
sonuç olarak "bir gün herkes fenerbahçeli olacak" vecizesi, fenerliler-antifenerliler olarak doğrulanmıştır.
gerçektir.

http://media1.ntvspor.net...ivas_fener_haberici_2.jpg
yanlış bir önermdir. diğer takımların bukelamunspor olması daha doğrdur. çünkü nerdeyse fenerbahçe paf takımıyla maç yapsa paf takımını destekleyecek kadar bukelamunlar var memlekette.
Bukalemun olmasın o ?
(bkz: galatasaray taraftarının yazı yazmayı bilmemesi)
(bkz: bukalamun)
(bkz: bukalemun)