bugün

Fenerbahçe taraftar yavşaklığının yanı sıra yüzsüzlügüdür.

Ulan ligde 3 maç üst üste kaybetmişsin, şampiyonlar liginden elenmişsin buda yetmezmiş gibi spor toto 2.lig kıvamında bir takımdan 4 gol yemişsin gelip sözlükte galatasarayla, beşiktaşla sidik yarışına girmeye çalışıyorsun.

Değerli fenerbahceli totoş kardeşler yarin akşam sözlükte olun içtima alıcam.

Açık ve net evet.
görsel
cidden bu adamlar daha iki gün önce zagrebten 4 yedi amk malları siz ne yüzle konuşabiliyorsunuz ahahahh bir aksilik olmazsa yarın da biz fb’yi 38 0 yeneriz.
ağlamana gerek yok bu kadar .d
ArkadaşlarA 5 maçta 6 puanları Olduğunu hatırlarsın biri konuşmadan önce.
Yarın da buralarda olun sevgili f4n4rby4cr4l4l4r. Dinamo zagreb maçindan beter olacaksinız.

ictimaya geç kalanların askerliğini yakarım.

Açık ve net evet.
ictimaya geç kalmayın sayın yavsaklar.

Açık ve net evet.
Beşiktaşimizla berabere kaldiklari her müsabakada galip gelmişçesine kutlayan hatta beşiktaşı özdükk olm diyen aptal ve yavsak camiaları var.
Neyse sonuçta spir toto 2.lig kıvamında anadolu takımı. Sevinmek hakkınızdır. Sonuçta beşiktaş gibi türkiye nin tek büyük kulübünden 1 puan aldınız. Boru mu amk?
Tinerci beyanıdır. En son Beşiktaş Kadıköy’de feneri yendiğinde sünnet olmamıştır bu tipler. Amk ergenleri. Evet.
Evinde yenilmemek dışında istatistik bilmeyen taraftardan daha fazlası da beklenmez zaten.
'rıza efendi 2 ekmek 1 süt'

bu pankartı hazırladığınızı düşünün ve arkadaşlarına gösterdiğinizi. arkadaşlarınızın da buna gülüp, eğlendiğini.

sizin ananızı sikmek beşiktaş'ın boynunun borcu. her zaman söylediğimiz gibi beter olun, gün yüzü görmeyin.
Ben fenerliyim utanıyorum bunların sesinden.
Beni takımdan soğuttular. Ali Koç da mum dikti üzerine
Olmayan penaltı ile sevinip aleyhlerine hata yapılınca ortalığı yangın yerine çeviren yavşaklıktır.

Bu maçtan sonra da zamanında Ali palabıyık'a yazdıkları gibi "hakem çok iyi ehehe" yazarlar.