bugün

(bkz: temiz bir lig istiyoruz)
(bkz: el değmemiş bir lig istiyoruz) * *
(bkz: 03-04 sezonu)
fenerbahçe üzerine oynanan kirli oyunların başlıcaları :

(bkz: aziz yıldırım)
(bkz: daum)
(bkz: guiza)

Başlıcaları bunlardır. Düşmanı hep dışarda aramamak lazım.
ve son olarak :

(bkz: içimizdeki düşman)

http://moviegrande.com/si...ges/icimizdeki_dusman.jpg
ispanya ligindeki takımların anlaşarak guiza'yı gol kralı yapmasıyla başlamış kirli oyunlardır.*
disaridakilerin hic bir oyun oynamasina gerek yok zira iceridekiler yetiyor. o degil de disiplini saglar diye getirilen daum zamaninda futbolcular barda sabahliyor eve sarhos gelip bilegini kesiyor. hani disiplin, forma askini gectim zira gokhan, emre ve lugano yu cikar formasi islanan bir futbolcu daha yoktur takimda.
futbolcular barlarda gezsin, orasını burasını kırsın, kaza geçirsin, antrenmanlara katılmasın, külüp bolca para ödemesine rağmen bir icraat göremesinler, ondan sonra taraftar suçu hakemde bulsun. oh ne ala?

ek: 5 aralık 2009 eskişehirspor fenerbahçe maçını fenerbahçe alsaydı aynısı denilebilir miydi?
kişinin zihninin kendine oynadığı oyundur.
(bkz: şizofreni)
görsel **
fenerbahce yenilince görülen yan etkilerden. kisi halüsülasyon görmeye ve olmamıs olayları oluyomus gibi aksetmeye baslar. degisik bir yan etki görülmesi halinde acilen hekime danısılmalıdır!
yok olum kirli oyun felan. Mallar adam akıllı oynamıyor ki diyelim hakemler yüzünden yenildik diye.

Yeter lan artık!
Kelle istiyoz hocu! kelle! 3. sene olacak bu şampiyon olamadığımız. Seneye de zicomu gelecek yani? Başka adammı yoktuda kovmaktan beter edilen daum geldi yine takımın başına?
Yok hafız ben bu futboldan anlamıyorum. Herkez anlıyor ben anlamıyorum!!
(bkz: yallah cinler cinler)
bu kirli oyunların arkasında abd vardır .
(bkz: iddia oynamak)
çiftetellidir. bugunkü eskişehirspor maçından sonra eskişehirliler oynamıştır.
(bkz: suçu kendine at beybi)
(#6693248)
fenerbahçenin yensede yenilsede eleştirilmesidir.
yeneriz gene suçluyuzdur, yeniliriz gene suçluyuzdur.
iyi oynasakta hiçbi beşiktaşlı galatasaraylı çıkıp helal demez ama biz deriz helal ulan beşiktaş iyi oynuyo diye.
suç taraftardada değil allahın işi başlarını çeken adamlara çekiyolar yenilsekte fenerli olmayın her yönetici herşeyi fenerin üstünden götürür yensekte.
aziz yıldırım fenerbahçe'nin eskişehir'e yenilmesinden sonra kulüpler birliği başkanlığından istifa etmiş ve demiştir;

--spoiler--
"Tamam Fenerbahçe kötü oynuyor, kabul ediyoruz. Bir kaç haftadır hakem hataları yüzünden hakkımız yeniliyor. Artık camiamızın haklarını savunamayacak duruma geldim. Bu yüzden Kulüpler Birliği Vakfı Başkanlığı'ndan istifa ediyorum. Ama hakemler aklını başına alsın. Bu lig bu hakemlerle bitmez. Bundan sonra sonuna kadar takımımın haklarını savunacağım.. Türk futbolu bu hakemlerle hiç bir yere gitmez.. Bundan sonra sessizliğimi bozacağım.."
--spoiler--

ya aziz yıldırım yürü git diyorum en hafif ifade ile...

lan sadece hakemler mi suçlu?
10 senedir fenerbahçedesin hakemler mi basiretini bağladı ? ilk sekiz hafta hiç hakem demiyordun ama? ne oldu başarısızlık gelince bir günah keçisi mi lazım oldu?

sana en güzel tavsiyem bir an önce istifa etmendir. bir fenerbahçeli olarak artık bıktım usandım senden.
onlarca teknik direktör geldi gitti yüzlerce oyuncu geldi gitti, özverili taraftarın verdiği paraları çarcur ettin bütün bu başarısızlıklarda yönetim olarak üzerine düşen sorumluluktan kaçma...zira çok komik oluyor...utanmasa stadta bekleyen ambulans şöförünü de suçlayacak bizi bu hale getirdi diye...

tanım; yönetimin fenerbahçeye oynadığı oyunlardır...
testere 7 de guizayla oynanacak olan bir oyun eklemek gerekir.

evet guiza seninle bir oyun oynayacağiz

altı pasta duran toplara 3 kere vurma hakkın var bunlardan birinde kaleye sokabilirsen o emrah gibi yaptığın kaşların hepsi ağda ile alınacak. eğer iki kere de sokarsan fenerbahçe de oynamaya devem ediceksin , eğer 3 kere de sokamazsan ayağına taktığımız gol atmanı sağlayacak mekanizma ve dokunsan gol olacak şekilde yerleştirdiğimiz toplar götüne girecek.

oyun başlasın.
(bkz: türk kızları vs fenerbahçe taraftarı)
fenerbahçe'nin üzerine gol olarak yağan rakiplerin etkili oyunlarıdır. 8 de 8 yaparken hakemler iyiydi, her şey ne güzeldi. e şimdi gelen giden koymaya başlayınca hakemler tu kaka. hastırın la.
aynı türkiye cumhuriyeti yöneticileri ve vatandaşlarının "aman bizi bölecekler herkes bizim peşimizde, iki dakika uyusak vatanı parça pinçik ederler herkes bizim kuyumuzu kazmaya çalışıyore" paranoyasına benzer bir şekilde*fenerbahçe cumhuriyetinin paranoyasıdır. bu kulisler kirli oyunlar fb-gs maçlarında niye işlemiyor kuzum, o maçta hendekleri aşıyorsunuz da kasımpaşa, eskişehir mi kapasitenizi aşıyor.

son olarak;

hadi be siz de...

denilerek savuşturulması gereken saçma iddiadır. iddianın saçmalığı, dile getirenin kendisinden bellidir zaten.
ayşe teyzenin temizlemesi beklenilen oyunlardır. yani; komiktir. ahaha.
anelkanın elle attığı gol fenerbahçe ankaragücü maçında 90+3 ankaragücünün sayılmayan golü colin kazım tarikatı....
(bkz: fenerbahçenin oynadığı kirli oyunlar)
(bkz: kirlenmek güzeldir)