bugün

gözlerimi yaşartan, 10 temmuz 21:00 itibariyle birinci ağızdan duyduğum transfer. şimdilik büyük bir gizlilik ile yürütülüyor, ama işin içinde aziz yıldırım varsa ve aziz yıldırım istekli ise bize sadece hayırlı olsun demek düşer, bunun bilincindeyiz.
sırasıyla totenham liverpool ve anlaşamadı onunla. tottenham modric'i o yüzden satmadı real'e, liverpool'da demspey'i aldı. marsilya ve lyon'a önerildi, iki takımında bütçesini aştı istediği rakam. milan'a gidecekti mourinho takımda kalmasında sakınca görmüyorum dedi, ertesi gün idmanda kavga ettiler. böyle piyasası olan bir oyuncu için saklanması gereken bir haberdi kavga edip biletinin kesilmesi. ama fenerbahçe bu, her yerde gözü kulağı var, avrupanın en büyük kulübü, en iyi de futbol takımlarından birine sahip kurumsal bir şirketten bahsediyoruz. basın hamit oyalamaları ve fiyat yükseltmelere aracı oldu bugünlerde sadece. transfer gizlilik içinde sürdü ve bitti diyebiliriz artık. kalan ufak pürüzlerden biri nerede villa verileceği. düşünün, o kadar ufak.

o ismi tahmin ettiniz sanıyorum lassana diarra

büyük ihtimalle misilleme yapılıp hamit'in transferi açıklanır açıklanmaz resmi siteden duyurulacak.

not :uludagsözlük yazarları ve okurları olarak ilk siz duyun, bilin istedim. kıymetinizi bilin.
transferin telefon konuşmaları ve mesajlarda geçen kod adı için herkes şaşıracak o fenerli olacak
kendisine yakışanı giymesidir.

aziz başkan varsa, sorun yok! istese messi'yi bile alır da, ne yapsın onu!
(bkz: gözlerim doldu şerefsizim)
kariyerinde nerdeyse golü olmayan sadece defansif özelliği olan bir oyuncudur. 5 m euro falan alıyordu madridden o civar para verilirse yazıktır günahtır ki elde cristian ve mehmet topal vaken yice ziyandır.
(bkz: lassana diarra)
(bkz: eto o bitmiş)
diarra fenevbahçe'ye gelebilir, gelebilir de, yüze kadar say desek bocalayacak bıdıkların diarra'yı asrın transferi olarak görmesi komik bir durumdur yalnız.
hadi hamitistler bunuda açıklayın.
(bkz: lassana diarra)
2. oktay derelioğlu.

lassana bitmiş.
(bkz: 3ün 1i)
(bkz: kıskanma)
sabahtan beri hamit altıntop transferi için bayram yapan dangalakların, lass diarra için "olursa o kadar da büyük transfer değil yeaaa" dedikleri haber.
kıskançlıgın eksilerden belli oldugu hede.
Realden 'kovulmasının' sebebi sacma gece hayatı. Muhtemel 30 luguyla tum istanbulu tarayablr. Bok atmıyorum, kayserisporluyum da. Ama o adam burda oynamaz oynamaz. Zaten real de oynams zirve orası.