bugün

(bkz: yılmaz vural)
lucescu olabilir.
aziz yıldırım hem başkan hem teknik direktör.
büyük ihtimal ersun yanal'dır. hatta iddia ediyorum; alper'in fenere gelme nedeni de budur.
teknik traktör ersun yenal, sportif gladyatör rıdo.
fatih terimle 3. kez galatasaray bir şeyler yapabiliyorsa o zaman (bkz: Christoph Daum) ihtimaller dahilindedir.
nihat doğan olma ihtimali son derece yüksektir.
türk olmaması hem türk futbolu hem de fenerbahçe adına iyi olacağını düşündüğüm teknik direktör. alman getirsin fener ama daum olmasın.
(bkz: daum)
lucescu nun sittin sene gelecegine ihtimal vermiyorum. daum kokainmaninin adi halen besiktas cephesinde aniliyor. Denizlinin bogazini siksan aziz varken gelmez. ridvan veya ersun yanal olabilir diye tahminlerim var.
Kötü kedi şerafettin,diye duydum.
edit;asis başkanla uyum açısından olmalı..
(bkz: taktaki)
başarıya aç; hem ligde, hem kupada, hem de avrupa kupasında başarı getirecek bir teknik direktör olsun dediğimdir.

ama tahmin gerekirse; şu sıralar sebepsiz yere bulunduğu takımdan istifa eden 3 kaliteli türk teknik direktör var. mustafa denizli, bülent uygun ve ersun yanal, bunlardan biri gelebilir. ama 2002'de aziz yıldırım ile arası bozulan mustafa denizli zor ihtimal gibi.

yabancı olursa büyük ihitimalle türkiye'de çalışmamış ama türkiye'yi iyi bilen biri getirilebilir. çünkü aziz yıldırım yabancı teknik direktör tercihlerini son zamanlarda bu şekilde kullandı.
löw, daum, ersun hocam. aziz bu şampiyonluğu riske atmaz.
Lan kimse de dememiş ki mourinho deye.

Ne ka küçük düşünüyolla bu şikeciler yahu.
(bkz: ertuğrul sağlam)
ertuğrul sağlam, daum, mustafa denizli ve şenol güneş ( yok artık )

bunlar gelmez.

yılmaz vural gelsin istiyorum canı gönülden, ersun yanal gelir gibi düşünüyorum.
Nooluyo lan? Aykut kocaman istifa etti de haberimiz mı yok.
Bu fenerbahçede pek bir değişiklik yapamayacak teknik direktördür. Daha farklı kişilerin istifa etmesi ve yerlerini yenilerine bırakması gerek.
ziya doğan ve ayman abdelaziz.
murat yakın veya bülent uygun olmalıdır. anketteki seçeneklerden ise ersun yanal.
mustafa denizli olmalıdır. hem ptt 1.lig tecrübesi de var, çok faydalı olur.
düşük maliyetli olmasını isteyen aziz başkan muhtemelen yerli bi hoca seçecektir.

sonra o hocaya da aralıkta 3 süper yıldız sözü verecek, Webo, Emre, Ziegler gibi topçuları alıp gelecektir.

sonuç: hüsran.
yılmaz vural olmalıdır çünkü seneye fener küme düşme potasında debelenecek.
aradaki bütün düşmanlıklar bir kenara bırakılmalı ve kesinlikle şenol güneş ile anlaşılmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar