bugün

inanmazsan hiç yapamazsın inanırsan en azından bir ihtimal vardır.
fenerbahçenin her zaman türkiyenin en iyi ikinci takımı olacağının bir göstergesi daha.
gerçekleşirse sevineceğim hadisedir.

Not: galatasaray'lıyım.
ihtimaller dahilinde olabilecek şey. yalnız alırlarsa yıllardır teneke dedikleri kupaya bu sefer ne diyecekler merak ediyorum?
plzen'in olası malubiyetinden sonra 1/8 ihtimaldir, yinede konuşmak için erkendir.
ufak tefek rakiplerle oynadi ama suanda cok saglam bir oyun oynuyor fenerbahce. nefret ederim fenerden ama yigidi oldur hakkini yeme. boyle oynamaya devam ederse 2004 yunanistani gibi birseyler olur en azindan yari final gorur bu takim. tabi finale cikmasi supriz olmaz. velevki finale cikti rakibi belli zaten tottenham, tabi daha oncesinde eslesmezlerse...
oynanan futbolu değil kupaları hatırlayacaklardır insanlar. 2004 faciasını canlı canlı yaşamış bizlerin neslinden sonra insanlar uefa pırtına girdiğinde yunanistan şampiyonlar listesinde ismi olacak mı? evet. gerisini boş ver. 82 dünya kupasını italya sikik bir futbolla kazandı lakin kazandı. hatırlanan ne kupa sikik futbolu kim biliyor benim gibi kim nasıl oynamış merak edenler bir de o günleri yaşayanlar.
-hayri
-buyur abi
-ordan pencereyi kapat be oğlum ceryan yaptı.
zor olmayan hayaldir. fenerbahçe uefa'da harika maçlar çıkartıyor bu gerçek çokta zor değil bugün uefa'da oynayan takımlardan kaç tanesi fenerbahçe'den üstün diyebiliriz. gerçekçi olun tarafsız olun sırf rakip takımı tutuyorum daşşağına yazmayın. fenerbahçe bu kupayı kazanabilecek güçte çok mu kolay elbet değil fakat biraz şansı yanında olursa başarabilir.
çok büyük bir aksilik olmazsa final oynayacak olan fenerbahçenin yüzde elli ihtimalle içinde olacağı gerçek.
final tek maç ve herşey olabilir ama finale çıkma şansımız oldukça yüksek.
bekle bizi amsterdam!
türk olarak herkesin istediği şeyin bu olması gerekir zaten ama nerde.
umarım gerçekleşir. ama hiçbir türk kanalı o görüntüleri yayınlayamaz, zira kırmızı noktanın da ötesi olacaktır yaşananlar, alma anında.
Bir Fenerbahçeli olarak çok inanmak istediğim bir gerçek.Bazı arkadaşlar rakiplerimizin kolay olduğunu söylemiş,bu rakiplerin yendiği takımlar bizim Türk takımlarından herhangi birisinin karşısına çıktığında elememizin zor olacağı takımlardi.Biz de kötü değiliz demek ki onlardan üstün oynuyoruz.

Son olarak şimdiden büyük ve uçuk hayallere girmeden şunları vurgulamak isterim.Eğer Plzen'i geçersek 2008 deki başarının üstüne geçip, taraftarın dönmesiyle güç kazanıp bunu gerçekleştirebiliriz.
Beşiktaşlıyım ama Fenerbahçe hep 1 farkla kazanıyor tur atlıyor. Viktoria Plzen'i eler diye düşünüyorum ama hep bidahaki turda defans yerine sağlam atakları olması lazım yoksa elenir.
bu sezon zor olmayacak ihtimaldir. zaten favori takımların durumları ortada elenme ihtimalleri yüksek. fenerbahçe'nin de turnuva takımı olduğunu düşünürsek gayet mantıklı olmaktadır. işin garip yanı bazı çevrelerde korkuyla yaklaşılmaktadır ilginç tabi.
olasılıklar dahilinde olan realite. adım adım gitmek iyidir. gittiğimiz yere kadar gideriz.
karşısına 5. sınıf adı sanı duyulmamış takımlar çıkmaya devam ederse mümkün olan gerçektir.
tur: bakü ceyhan borusov
tur :victorias secret pilsen
çeyrek: dandiko madrid fc
yarı final: jungle boys sc
final: deportivo maldonado

kuralar böyle çıkarsa fenerbaçe kupayı alır.
(bkz: yarrak afedersin)
hakemleri tehdit ederek alması muhtemeldir. nede olsa hile, şike konusunda sınıf atlayıp tehdit ve gasp konularında da rakipsizleşmektedir.
(bkz: şampiyonluk yarınlara kaldı)
(bkz: Tekrar deneyiniz)
güldüren gerçektir diyecektim ama gerçek değil ki lan.