bugün

Fenerbahçe'nin gelirini somaLı çocukların eğitimi için kullanacağı t-shirtlerdir. Fenerium'larda satışa çıkmıştır.
bedava değilse kar amacından başka bir şeye hitap etmez.
not: fenerbahçeliyim.
Güzelim takımımım bu oalydan bile para kazanmaya çalıştığı gerçeğine üzüldüğüm durum.

Edit: The Keko'nun mesajı sonrası artık üzülmediğim durum.
fiyatı önemli değil, gidip alıp, fenerbahçeli kuzenime hediye edeceğim tişörttür.

ayrıca, f.bahçe kulübünede hassasiyetleri içinde koyu bir galatasaraylı olarak teşekkür ederim.
madem amaç yardım bir yardım kampanyası yapılır böyle ayak oyunlarıyla insanların vicdanlarında ben yardım ettim durumu oluşturulmaz.
bak beşiktaşa maç hasılatını veriyor, sen tişört satıyorsun hassiktir lan samimiyetine senin.
bir fenerbahçeli olarak garipsediğim olay. hala bu işi resmi yollardan yap devlete vergi ver. ulan olayın sorumlusu devlet zaten. aç bi hesap yatıralim gönderelim.
bedava olursa kazanç neyle sağlanır diye soracağım olay. gelirin tümü soma'ya aktarılır eve fenerbahçe taraftarı o tişörtleri kısa zamanda tüketir. hatta bu haftanın/ayin tum fenerium gelirleri de soma'ya gitsin.
güzel anlamlı t shirtlerdir.

lan siz nasıl insanlarsınız amk bu yardıma bile laf atıyorsunuz adamlar her şeyi açıkladı güzelce fenerium un bir haftalık geliri somadaki vatandaşlara t shirt gelirleri burs olarak gönderilecek çocuklara.

bahsi geçen takım fenerbahçe olunca bazı beyinsizler insanlığını kaybediyor.

ünal aysal: "Biz bu tip olaylarda formalarımızı bir kenara bırakıp, ay yıldızın altında birleşmeliyiz" diyor ama bazı taraftarları hala aynı.
adamların vizyonları dar/kısıtlı/gelişmemiş ne yapalım diye kabullenip.

desteklenmesi gereken Fenerbahçe kampanyası.

+2 t-shirt ile katılacağım kampanya,sonuna kadar helal olsun verdiğim para.
50 tane alıp fenerbahçeli eşime dostuma dağıtacağım t-shirtlerdir. Paraya somaya gidecekse feda olsundur.
geçmişimde 5 entry'ye bakın fenerbahçe nefretimi anlarsınız.

ama takdir ettiğim kampanya. bakalım olursa bir fenerbahçeli kardeşe hediye bile alabilirim.
Az önce tivikr'da gördüğüm desteklediğim bir çalışma.
Fenerium'un bir haftalık geliri yine yardım olarak bağışlanacak. Soma da öksüz kalan çocukların eğitimini üstlenen Fenerbahçe bu tshirtlerden gelen geliri buraya harcayacak. Konuyu farklı yöne çekip iğrençleşmeye gerek duyulmamalıdır.
Helal olsun denilen gelişmedir, gelirleri somaya gönderilecektir, somadaki insanların maddi olarak sıkıntı çekmemesi için elinden geleni yapıyor kulüplerimiz.
fenerin yakışanı giydirmesidir. helal olsun hepsine.
acının rengi olmaz tişörtüdür. ilk fırsatta alacağım aynısını galatasaray beşiktaş yapsın gidip onlardan da almazsam namerdim.
bazı dalyarakların laft ettiği kampanya ulan denyo senin galatasarayın trabzonun ne bok yedi şimdiye kadar? fenerbahçe sizin gibi kaalesiz halktan uzak değil somalı çocukların 5 senelik eğitim masraflarını üstlendi ve bu kampanya devamıda var.. orada hayatını kaybedenlere bari biraz saygınız olsun.
fenerbahçe nin soma için yapmış olduğu yerinde bir uygulamadır.
eksi manyağı yapmış arkadaşlar, belli ki ne dediğimi bile anlamamışlar. bak yardım böyle yapılır, samimiyetsizlik yapmayın.

http://spor.haberturk.com...besiktastan-somaya-yardim