bugün

paok un ajax karşısındaki futboluyla, fenerbahçe nin young boys karşısındaki oyununu karşılaştırdığımız zaman olması muhtemel durum. **
şaşırılmayacak durum.
(bkz: futbol çok enteresan bir oyun)
(bkz: vöeeeeyy)
gerçekleştiği takdirde, elenme yavşaklığı hususunda Fazıl Say'a katılmak zorunda olacağım durumdur.

(bkz: young boysa elenme yavşaklığı)
yüz de elli ihtimalli ihtimal.
(bkz: amin kardeş amin)
öyle bir durumda teknik direktörlüğe alex ya da pierre van hooijdonk geçer.
şaşırılmasına şaşırılacak durum.
her ne kadar beşiktaşlı olsamda sindiremeyecegim bir durumdur. elin yunanına yenilmek koyar biraz. fenere şimdiden başarılar.
oynadığı futbolla çok da sürpriz olmayacak olay. ama bir türk takımı sonuçta. allah korusun diyelim.
biz böyle oynarsak elenmeyi bırak farkta yeriz agalar denilecek durumdur.
ey aziz yıldırım zico yu kovduğundan beri seni sevmiyorum artık bıraksan ne güzel olur değil mi paşam?
şampiyonlar şampiyonu mu yapacaksın bizi?
yeter artık.
fenerbahçeye aşırı ölçüdeki kinim hasebiyle
(bkz: inşallah)
fenerbahçe young boys maçlarındaki gibi oynarsa olmasık yüksek ihtimaldir. paok young boys takımından daha iyi bir takım.
yunanistana olan düşmanlığı futbola yansıtan milliyetçileri fazlasıyla üzecek olan olası hadise.
young boysla oynadığı eleme maçının ilkinde atılan 37 şuta 7 şutla karşılık veren, rövanş maçında tek bir korner bile atamayıp elenen bir takımın, başında yanlış kararlar veren oyunu okuyamayan alexin yerine selçuğu alan, gökhan ünalı saç baş yoldurtmasına rağmen oyunda tutan bir takımın, yunan temsilcisi karşısında olması yüksek ihtimal sonuç
galatasaray ve beşiktaşlıların ha pardon içimizdeki irlandalıların paoklulardan daha çok sevineceği durum.
aslinda yunan futboluyla turk futbolu karsilastirildiginda hic bir fark yoktur.(bunu uzun zamandir iddia ediyordum ama olympiakos baskaninin teknik direktorunu 2 macta kovunca tamamen emin oldum) ayni sistem; yani baskanlarin hep cezayi teknik direktorlere kesmesi, taraftarlarin cok atesli olmasi gibi. ne alaka diyeceksin ama bak nereye geliyorum. sundan adim gibi eminim ki; bir yunan takimi on elemelerde adini hic duymadigi takimlarla eslesip elenmistir. bizim young boys'a elenmemiz gibi. bu yuzden ben sanslarin tamamen esit oldugunu dusunmekle beraber tarafsiz sahada 180 dakika oynanacak desek yanlis olmaz cunku iki takimin da hissettigi baskilar ayni.
Aziz Yıldırım ın bomba bir transferle geçiştireceği durum.
pok gibi bir olay olur.
fenerbahçeli olmasam da üzüleceğim durumdur. ülkemizin takımıdır, en köklü takımlarımızdandır, ezeli rekabetin en tatlı olduğu takımdır. çarşı paoka karşı!
Tarihte sürekli ezdiğimiz yunanlılara boyun eyme ihtimalimiz.
fenerbahçe'nin paok'un dansözü olması.