bugün

gruplardan çıkmanın bir başarı olmadığı gerçeğidir.
Bu futbolla zordur.
aykut kocamanın bu gerçeği bozacak olması gerçeği kadar gerçekçi olmayandır.
kocaman bir hayaldir.

ha, keşke olsa. ama bu halde çok zor be.

not: ender bulunan ossasunalılardanım.
gurubu bilemeyiz ama aykut hocanın değişikliklerine kadar oynanan oyunla gruptan çıkması yüksek bir ihtimaldir.
(bkz: guruba karşı bu son bahçelerde)
bu futbolla en fazla yapacağı iş gruplardan çıkmaktır , oda belki.
onu bilmem ama maçlarda oyundan alexin ve daha nice iyi oynayanların çıkıcakları gerçektir.
biz cikamaz demedik cikinca bi bok yapamaz dedik yani cikmasi cok zor bir olay degil.
guruplarda sıçacağı gerçeğinden daha gerçekçi değildir.
yıllarca dalga geçtikleri uefa kupasında gruptan bile çıkamayacakları gibi bir gerçekte vardır.
Takımın kendisine olan güvenin biraz daha artması gerekmektedir. Ayrıca Krasic ve Egemen'de tam olarak iyileştikten sonra ben kuvvetle ihtimal çıkarız diyorum. Mönchengladbach maçı da bana sorarsanız en önemli deplasmanımızdır.
hayaldir. çünkü gurup:gurup -bu
isim (guru:bu) eskimiş Arapça ¦ur°b
1. isim Ay, güneş, yıldız vb. gök cisimlerinin ufkun altına inmesi
2. Güneşin batması, batış
"Git bu mevsimde gurup vakti Cihangir'den bak." - Y. K. Beyatlı
3. Çökmeye, yok olmaya yüz tutma
"Acaba bir medeniyetin gurubuna mı şahit oluyorduk?" - C. Meriç gurupdan çıkamaz grubdan hiç çıkamaz.
fenerbahçe'ye ancak 3 oyuncu yerine 1 teknik direktör değişiklik hakkı verilirse çıkar o gruptan ve diğer her gruptan, aşamadan vs. yoksa zor.
seyrettiği adamın topçu mu futbolcu mu olduğunu anlayabilecek herhangi bir teknik direktörün eline 5-6 milyon euro para verip, bir ptt 1. lig - spor toto 2-3. lig karması kurdursanız o takımla da gruptan çıkarsınız. önemli olan sonrasıdır.
aykut hocayla devam edilirse yalan olur.
skor korumayı bilmeyen gruptan çıkmayı bilemez.
aykut kocaman öldü mü sorusunu akıllara getirir.
aykut kocaman tarafından 1 hafta önce verilen beyanat ''gruplardan çıkarsak favorilerden biri olacağız.''
(bkz: fenerbahçe nin uefa kupasını kazanması)
Fenerbahçe eğer guruptan çıkamazsa gene türkiye kupası geyikleri başlar diye korkuyorum.
öyle bir gerçeğin olmadığı ortadadır lakin çıkması halinde bile pek ileri gidemeyeceği de ayrı bir gerçektir, çünkü bu fenerbahçedir sağı solu belli olmaz kayseriden 5 de yiyebilir.
güncel Önemli Başlıklar