bugün

alex olmayınca olmayan fenerbahçe takımının haftalardır galibiyet yüzü görememesi nedeniyle bu haftada seriyi sürdürmesi durumudur. bu adam türkiye liginin hagiden sonra gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu oldugunu oynamadıgı her maçta takımın yenilmesiyle göstermiştir. nasıl bir futbolcudur anlamak mümkün degil sanki bilgisayarın ram'ı gibi o çıkınca çöküyor takım. elleri ayakları kesiliyor resmen oyuncuların.

(bkz: ben bunu dedim ya fb kesin kazanacaktır)
(bkz: antalya ya evimi basacagım)
(bkz: bu kez de tutmazsa bu iddaayı bırakacagım)
alex fenerbahçe'nin çok önemli bir oyuncusu olduğunu oynamadığı maçlarda fenerbahçe'nin kaybetmesinden ziyade oynadığı maçlarda daha rahat kazanmasıyla göstermiştir... zira fenerbahçe en zor maçları olmasına rağmen alex'siz oynadığı 4 galatasaray maçını da kazanmıştır örneğin... diğer taraftan alex'in inanılmaz bir faktör olduğu da bir gerçek, hele ki kapanan takımları açma yolunda... sonuçta antalya maçından umut var mı, yok mına koyim lanet olsun ama bunun tek sebebi alex'in yokluğu değil, daum'un ve takımın genel formsuzluğu... hayırlısı olsun, biz de önümüzdeki maçlara bakarız artık...
sevgili daum'un maçın ertesi günü istifa edeceği ya da kovulacağı maçtır.
yüksek ihtimalli bir tahmindir. iyide olacaktır.

siyah ulan!
beyaz ulan!
(bkz: şom ağızlı sözlük yazarları)
alex'in kart cezalısı olması ve daum'un über(!) aklı sayesinden mümkün görünen, kesinlikle karışık tahmindir.
acı ama gercek olabilitesi yüksektir.
(bkz: allah bilir)
hangi hafta?

misal ben haftaya açsam bu başlığı okusam o hafta da f.b. kaybedecek mi? yani her hafta bu başlığı okursam fener küme düşer be.
güncel Önemli Başlıklar