bugün

hep var olan ama son 2 yılda arşa çıkan olay. tabi fenerbahçe'nin çirkeflikleri hakem tarafından da destekleniyor.

fakat bu kezbanlar aynı çirkefliği galatasaray'a karşı yapmıyor, sadece beşiktaş'a karşı aşırı çirkefler. yani sözüm ona ciciş kardeşiyle rekabet kendilerine daha kaliteli geliyormuş ya, ama beşiktaş'a yenileceğiz diye 3,5 atıyorlar.
güçleri yetmiyor.
m
aziz yıldırım, bu kulübü iyice küçülttü. fenerbahçe, en çapsız istanbul takımı.
son 15 yıldır bir fener klasiği bu, geçen maç bir istisna yaptılar olmadı, hoop eski taktiğe...
q7 çingenesi ekici'ye yumruk atarken çirkeflik yok, ofsayt olmayan pozisyona ofsayt veren, faulleri vermeyen aydinus'un tinerjk'ye olan insiyatifleri yok, ama her zaman fenerbahçe çirkef...kusura bakmayın ama fenerbahçe çirkef falan değil. güzel baskı kuruyor, psikolojiyi kendi lehine çeviriyor ve her zaman rencide ediyor. ahahahaha amk loserları kaç paralık adamsınız ki siz fenerbahçe'ye çirkef diyorsunuz lan vasıfsız ibişler sizi.
quaresma nın 2 yumruk atıp 1 kişinin boğazını sıkması ile net görülen gerçektir.

daha önce de yine tekme atan quaresma kafa atan tosic falan,

bu fenerli futbolcular yokmu yavşak bunlar.
üç güdükleri sevmiyorum, bursasporluyum hatta son maçta iddiada fener'e bastım. fakat fenerbahçe nedense korkuyor, son 2-3 yıldır beşiktaş ile kafa kafaya bile oynayamıyor ve işi çirkefliğe vuruyor. hem seyir zevkini düşürüyor hem de bu çirkeflikler kendisine zerre fayda etmiyor.
talimat aldıkları için. başkanları diyor ki "ben hakemi ayarladım, siz de gerekeni yapın". olay bu.

sadece lig maçında aykut galiba "ya gerek yok ben alırım maçı" dedi heralde ve 3-1'ini aldı. sonra diğer maçta sahibine biat etti.
kavgasız maç mı olurmuş. tabi ki çirkefleşeceğiz. sen gel bizim adana takımlarının maçına bak. sahaya sadece roketatar sokmadığımız kaldı.
yataktaki azgın bir kaltak gibi, güçlü ve büyük beşiktaşı ellerinden geldiğince sinirlendirip hardcore bir maç istiyorlar, doyumsuz fb tam bir sürtük gibi beşiktaşın kart görmesini istiyor ki oyuncu sayıları azalsın.

ee onlar da haklılar, beşiktaşı mücadele ve futbol olarak yenme gücüne hangi takım sahip ki ?
Mottosu bir şekilde kazan olan camia için normal olan durumdur.
futbol aklı, teknik-taktik bilgi ve uygulama ile yetemeyeceklerini bildikleri için olabilir.
Fb yi 2 yıldır 9 kişi ile yenemeyen ler kim ya :-D :-D :-D.
ispatı:

http://www.haydikalkayaga...kmeye-ve-faule-dayal.html
3 maçta 65 FAUL..
Sayısız Kendini yere atma..
Sürekli hakeme itiraz..
Her fırsatta “Rakibi Nasıl Attırırım” diye bilgilendirilmiş oyuncular..
Sonra çıkıp Ahlak konuşan “ufacık” biri...
çünkü arkalarında mhk var. daha doğrusu yok ama küçük mafya tehditle çekiyor yanına.

adamlar taçta bile kulübeden fırlıyor, hakemlere zaten kendi ellerinin artığı gibi davranıyorlar.