bugün

An itibariyle Aziz Yıldırım'ın tutuklanması nedeniyle bütün umutları sona eren Fenerbahçeliler'in sorduğu sualdır.
Önce bu zihniyetlerden kurtulması gerekmektedir.

An itibariyle tutuklanmamıştır tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilmiştir.

bakıyım. valla geri zekalı.
ülkede gündemin değştirilmeye ihtiyaç olmayacak şekilde durulmasıyla belki. yoksa bu iş gayet güzel oyalıyor bizi.
hakimlere para vererek.*
(bkz: allah kurtarsın) *
sözlükteki hukukçuların yanıtlaması gereken sorudur.
(bkz: kafasına sıksın)
(bkz: formatla)
fatih terim gibi bi teknik direktör ve saha içine dünya çapında lider özellikli bir futbolcu ile bazı sorunlar halledilebilir.
futbolcuların kendisine inandığı bir teknik Adam gelirse kurtulur.
bana versinler yeter. en az 5 sene arka arkaya şampiyon yaparım bu takımı.
4+4+4 eğitim sistemine geçilmeli. resmen açıktan okuyoruz arkadaş.
önüne gelenin kadro kurmayı bırakıp, ersun yanal'ın seçimlerine saygı duyduğu zaman. ne çok biliyor musunuz futbolu arkadaş!!
fatih hocamızın başka bir kulübe gitmesiyle.
Fenerbahçe'nin kurtulması diye bir şey yoktur Aziz Yıldırım'dan kurtulmak diye birşey vardır.
Yaklaşık 150 milyon avro kenara ayrılır. Isim yapmış kaliteli 4-5 futbolcu alınır. Ayrıca sağlam kariyeri olan ünlü bir teknik adamla anlaşılır ve olanlar keyifler izlenir.
o zico buraya gelecek.
suriye ve misirdaki gibi otokratik psikopatlarin krali olan sahsin devrilmesiyle bir aydinlik kendiliginden sozkonusu olacaktir.

mesele ersun yada takim degil yegen. mesele baska. ey gibi pas tutan zihniyet.

edit: aziz yildirim ulan kim olacak suud kralindan bahsetmiyoruz.
bi batsaydınız da kurtulsaydınız. biz yeri geldi 15. sırada haftalarca durduk ligi 8. bitirdik. culio pino stancu üçlüsüne 10 milyon
gk:mert
stp: gökhan egemen alves hasan ali (marin montoya)
dos: emre (meireles)
oos: kaka
st: sow emenike (kuyt)
not: aziz ya takıma karışmayacak, işi ustasına bırakacak ya da gidecek.
not1: teknik adam kati suretle değişmeli. zico en uygunudur fakat yeni imza attı arap klübüne, jupp heynckes'e imza attırılabilirse kesinlikle alınmalı, rıdvan dilmen de hoca olarak başarılı olabilir.
not3: jimmy durmaz alınmamalı, holmen yarım sezon kiralanmalı eğer performans beğenilirse kullanılmalı. kadlec satılmalı. uygulanabilirse marin montoya kiralanmalı veya alınmalı.
not4: alınan teknik adam jupp heynckes olursa şartsız istedikleri alınmalı.
asiye nasıl kurtulur'dan daha zor bir soru.
bence kurtulmaz.
ölür ve sonra küllerinden yeni nesil bir kulüp olarak yeniden doğar.
bu kadar yanlış müdahaleden sonra hasta ayağa kalkamaz.
ilginçtir, futbolcular, hocalar değişiyor ve oyun stilindeki hatalar aynı kalıyor.
kulübün içine sinmiş bir hatalar zincirine işaret ediyor bu.
bir canlı dokuya hükmeden antibiyotiklere duyarsız bakteri florası gibi, temizlemekle bitmiyor.
çünkü uzun vadeli bir tedavi protokolü uygulanmıyor.
bakım yok.
geliştirme yok.
emekli yıldızlar getirilip sansasyon peşinde koşuluyor.
bu sene tek iyi yaptıkları şey, atif'in transferi olmuş.
onun atacağı gol kadar defans yiyecek gibi görünüyor ve sonuç, elde var sıfır.
ben sıkıldım.
artık maç sonuçlarına bile bakmıyorum.
Transfer(Volkan)
Van der Wiel skrtel kjaer transfer
Neustadter Salih
Stoch Transfer Aatıf C.
Rvp(Emenike)
Şeklindeki kadroyla sezonu tamamlaması gerekir diye düşünüyorum. Daha sonra ilk önce aziz yıldırım dan kurtulup,takıma genç futbolcular kazandırabilecek ve bir sistem oturtacak hoca gerekiyor.
Şuanki en büyük problem yaratıcılık gibi gözüküyor 10 numara eksikliği hissediliyor.
yöneticilerin, teknik direktörlerin bir takımda başarılı olabilmesi için en 2-3 sezon o takımı çalıştırması gerektiğini öğrendiği zaman.
aziz yıldırım kapıya konularak.
takımın birbirine, oyun düzenine ve yenilerin lige alışması gerekir. fenerbahçe kadro olarak gayet yeterlidir. oyun sistemini saha içerisinde değiştirecek çok yönlü oyunculara da sahiptir. savunmaya sağlam bir yedek ve jozef de souza nın gönderilmesinden sonra 8-10 numara oynayabilen bir ortasahaya ihtiyacı vardır sadece. onun dışında alternatifi bol bir kadrodur. ayağa ve kısa pas olayını bir fazla yapmalılar. her topu kanatlara açarak hücum olmaz. ortadan duvar pası ile veya bireysel çalım ile seçenek yaratılmalı. orta ile gol atmamız çok zor çünkü içeride çoğalamıyoruz. ne ters kanatta ki adam içeri giriyor nede orta sahadan destek geliyor. topal çapa görevi görürken ozan ve salihin içeride olması gerekir her ortada. birde takımın güçlenmesi lazım. ortasahada rahat pasa, ileri kat etmeye ve çalıma müsade ediyorlar. etmemeliler. büyük takım dediğin topu kendinde ister. rakibe vermez.

böyle kurtulur ancak. daha yazarım ama uzun oldu.
güncel Önemli Başlıklar