bugün

kaybetmeyi baştan göze almış sevgilidir.
kendini soyut bir varlıkla kıyasladığı için saçmalıyordur. he bana sorarsanız ikisinin de yeri ayrı ama fenerbahçe'nin yeri biraz daha geniş.
eğer arsız bir sevgiliye sorulmuşsa,

- cabbarcan
+ ha?
- ben mi fenerbahçe mi?
+ ikinize birden çakarım valla
- seçim yap cabboş!
+ fenere zırt pırt çakıyorlar bu seferlik ben çakmıyım, seni seçtim güllüsu!
- aayy cabbooşşş <3
siktir git cevabını almayı haketmiş sevgilidir.
tabi ki de fenerbahçe nokta

(bkz: dişiyim)
içinden fenerbahçe dışından sen diyen sevgilinin cevapladığı soru.
(bkz: fenerbahçe dünya lideri bir takımdır)
(bkz: biri ambulans çağırsın ölüyorum gülmekten)
genel olarak hatundur.
hatunların şizofren olanlarındandır.
beşiktaşlı modelinde dün gece sevgilim aradı birden tazahüratı ile bitirilecek olan aşktır..
aşk tutulması filminden bir repliği akla getirir;

- artık seçimini yap, fenerbahçe mi ben mi?
+ kendine hiç şans tanımıyorsun.

ve akabinde olaylar gelişir, kız siktiri çeker ve gider.
(bkz: tabii ki sen).
sevgililerini defalarca ekip fenerbahçe maçına gitmiş bir yazara sorulan en anlamsız sorudur, cevap bellidir.

(bkz: karım sorsa işin rengi değişir)
'fenerbahçem benim biricik sevgilim, söyle senden başka kimim var benim? ' dediğinizde ağzının payını alan sevgili kişisidir.
bu soruyu soran dangalaktır, bu soruya fenebahçe diye yanıt veren sevgili akıl sağlığı yerinde olan sevgilidir.

iki yıl sonra hatta iki yılı geç, iki gün sonra olup olmayacağı belli olmayan bir kadından/erkektense öncesinde olan ve sonrasında da olacağını bildiği bir sevdayı seçendir. rasyonel davranmakta olan bu erkeğe laf söylemek kimsenin de haddine değildir.
aslında, o hiç olmamıştır. sadece oldurmaya çalışmıştır kendini.
KENDiNE PEK FAZLA ŞANS TANIMAYAN SEVGiLiDiR.
muhtemelen erkeğin mağruz kaldığı sorudur. Böylece kalitesi belli olmuştur. Bu şekilde seçimler yaptıracak sevgiliyle olmayacağının bilincinde kalmalıydı. Yokluk kötü tabi.