bugün

sevilla zaferine doyamamış ve bunu beşiktaş ın merkezinde forma giyerek kutlayan taraftar kitlesidir.
geçmişte yapamadıkları için şimdi yapabilmeyi maharet sanmıştır ayrıca bu arkadaşlar.
Dirayetli, cesur ve eli öpülesi insandır... Ayrıca
Senelerce Beşiktaşta oturan birisi olarak açık ve net konuşuyorum ki; Fener şampiyonlar ligi şampiyonu da olsa, o formayla oralarda gezenin .... ağzından öperler ki bi daha gezmesin diye.
sakat kalması muhtemel kişidir.
(bkz: abi beni sex)
besiktaslılar vatan haini olmadıgı için son derece normal bir durum. *
beşiktaşlıların gözünde galatasaray ya da x takım formasıyla beşiktaş çarşıda dolaşanlardan farkları yoktur.hepsi yanlış yerde dolaşmaktadırlar.
uzun zaman beşiktaş'ta oturmuş, beşiktaş'tan kadıköy'deki çok sayıda maça gitmiş biri olarak söyleyebilirim ki, başına hiçbirşey gelmeyecek kişilerdir. ya da bana denk gelmemiştir *

istanbul gibi; artık semtlerin kalmadığı, içiçe geçtiği, herkesin her yere göç ettiği bir şehirde, keşke eskisi gibi semt takımları olsa da gezemesem ben o formayla oralarda.
Açıkçası Fenerden ne kadar nefret edenler olsa da * dünkü maçta herkes sevinmiştir.Yani Türkiye'ye kazandırılmıştır dün.Ancak bu olayın lig maçında tekerrürü halinde pek nahoş olayların olacağı kesindir.Bir haber vardı.Fenerbahçeliler bağırıyordu Beşiktaş iskelesinde arabadan çıkıp hodri meydan gelsinler diye.Sonra geldiklerinde arabayla direkt gazlamışlardı.Kabul edilmesi gereken belirli semtlerde belirli hareketlerin affedilmeyeceğidir.Ancak dün Beşiktaşlıların çıkıp maçta sevinmesi olağan bir durumdur.Nasıl Galatasaray UEFA ve Süper Kupa'yı aldığında sevindiysek darısı Beşiktaş'ın başına diyip Fenerbahçe'ye de seviniriz biz Beşiktaşlılar.
muhtemelen bir mesaj vermeye çalışmayan, nerede olurlarsa olsunlar haklı gururlarını yaşamaya çalışan fenerbahçelilerdir. aynısı beşiktaş başarsaydı haklı olarak gezeceklerdi kadıköy'ün kalbinde, kimse de sesini çıkarıp rahatsız olmayacaktı. o yüzden normal durumdur. büyütülecek bir şey değildir.
gotu kasınan kişilerdir. helal olsundur.
gerçekleşmesi mümkün olmayan olay.

(bkz: serin gel)
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
(bkz: şahin k nın fatih çarşamba da film çekmesi)
çarşıya girişi itibariyle bkm den başlamak üzere bakışları üzerine toplayan çarşının sonuna kadar yürüyebilmesine kesin gözüyle bakılamayan nevi şahsına münhasır kişilik.
(bkz: burası besiktaş)
şampiyon kokoreç in önündeki kaldırım taşlarının sökülüp atılmışlıgı vardır bu guruh üzerine.
hoşgörüsüzlüğün ne boyutta olduğunu anlamamızı sağlayan insanlar. aynı şekilde farklı semtlerde farklı formalarla dolaşan insanlara uygulanan şiddet göz önüne alındığında. senin gibi olmadığını bariz belli eden kişiye saldırıyoruz zaten her konuda. bu da başka örneği işte.
(bkz: alternatif intihar çeşitleri)
tam bir ayı olduğum için ben bu insanı döverim. işi, gücü olmayan bi dallamayım nasıl olsa. haklarmış, insanlıkmış ya her şeyden önce delikanlılıkmış umrumda değildir. fenerbahçe formasıyla beşiktaş'ta dolaşıyor insan ya. o insan olabilir ama benim bütün denyoluk kanımı tepeme topluyor. bakın yaratıcı bi beşiktaş taraftarı olarak bestemi de yapıyorum:

lalalalalalalallalallalallalalalalalalalala
gezme o formalarla çarşı'da
ananı da zikerün babanı da
biz kendimizi insandan sayarız ama
hayvan bile daha akıllı yanımızda

not: bu durum kadıköy'de galatasaray formasıyla gezenleri dövmeyi planlayan hanzolar için de geçerli. ayılığın rengi olmaz. intihar yöntemi kısmına ise hiç girmiyorum. yani madem o kadar barzo bi yer burası, götü yiyip o formayla orda gezen adamın emaneti de vardır bence. her manyaktan büyük başka bi manyak daha vardır.
allah'ım sana geliyorum diyen insandır.
entry özeti=

holiganizmin ırkçılıktan daha tehlikeli bir boyuta ulaşmıştır.
(bkz: tarihin en ilginç intiharı)
(bkz: gs formasıyla kadıköy rıhtımda dolasanlar)

adamı alaşagı ederler maazallah *
ölümüne susamış korkusuz insanlardır. Aptal cesareti buna denir.
görüntüleri vardır:

http://www.youtube.com/wa...omyqs&feature=related
(bkz: allah rahmet eylesin)
güncel Önemli Başlıklar