bugün

*
galatasaray a takımıdır. orda yetişilir, fenerbahce'ye transfer olunur. *
(bkz: 0)
(bkz: boş küme)
ankara b.belediyesinin altyapısı bundan daha sağlamdır. düşün yani.
parası olanın malı götürmesi nedeniyle çok da lazım olmayan bir şeydir.
bunu görünce, bir şirkette bin lira aylıkla çalışıp, sağda solda "bu şirket benim eserim, her şey benden sorulur" havasıyla gezen insanları hatırladım. doğrudur belki de bu övünülcek bir şey değil ki, sen akbil dolduruyon patronun jeep e biniyor.
neyse siz arda'ya edeceğiniz küfürlere hazırlanın. o gün de gelecek göreceksiniz.
en son cihatlar lefterler canlar hikmetleri yetiştirmiş alt yapı.

pardon özür diliyorum bir de can arat vardı. * hiç bir işe yaramayan alt yapıdır. bunu yediremeyenler gelir galatasaray alt yapısına bıdı bıdı yapar.
istanbul büyük şehir belediyesinin en sağlam alt yapılarından biridir. Aşırı yağışlı havalarda bile su birikintisi olduğunu bile göremezsiniz. Benim bildiğim başka fenerbahçe alt yapısı yok.
voleybol küçüklerde de fener şampiyon olunca, ileride sporcu fabrikası olacağını tahmin ettiğim altyapıdır.
Aykut Kocaman'ın geldiği günden beri patlama yapmasını sabırla beklediğim altyapı.

Kullanıldığı takdirde Türkiye'nin en iyi altyapısı olacaktır. STSL'e kadar bütün liglerde Fenerbahçe şampiyon olurken, bu yetenekli çocuklardan sonrasında bir daha haber alınamamaktadır. Sanırım son Okan Alkan vakası yaşandığından beri de Aykut hoca gençleri hemen sahaya sürüp havalanmalarını istemiyor.

Umudum bu sene Özgür Çek'in, Gökay iravul'un, -fiziğini geliştirdiyse eğer- Berk Elitez'in ligde hatırı sayılır süre alıp bizi mutlu edecekleri ve aynı şekilde kupa maçlarında/son dakikalarda da Recep Niyaz ve Beykan Şimşek'in içimizi ferahlatacakları yönündedir. Gökay hariç fizikleri zayıf olan bu gençlerimiz şu yazı ve hazırlık kampını salonda geçirdikleri takdirde Fenerbahçe altyapısının ne demek olduğunu tüm Türkiye'ye gösterebilirler. Yaparlarsa mutlu oluruz gurur duyarız, yapmazlarsa kiralandıkça kiralanır unutulur giderler.

not: Mert Günok ve Ertuğrul Taşkıran'ı bu kategoriye dahil etmedim, kupa maçlarında kale ona emanet zaten.
son yılların en iyi alt yapısıdır.
bkz:yeterincemazgalolmayansemt.
daha iyi olacak
tam anlamı ile bir çöplükten ibaret olan yer.

arkadaşlar 10 tane örnek istemiyorum. bana sadece 1 tane örnek verin şu altyapıdan çıkıp avrupada ya da ülkemizde başarılı olmuş bir isim.

galatasaray alt yapısından yetişmiş olan futbolculardan size 100 tane örnek verebilirim

tugay kerimoğlu
emre belezoğlu
arda turan
bülent korkmaz

bunların başında geliyor. evet.
çok acı bir durum. işte bu yüzden türk futbolundan bir bok olmaz.