bugün

fenerasyon diye ağlayanların kına yakmaları gereken gol.
hakemlerin kör olduğunu ortaya koyan olay.
Spiker " Topun tamamı çizgiyi geçmiş. Sow'un pozisyonu gol. " BEŞiKTAŞ maçında spikerler ise " Top çizgiyi geçti mi geçmedi mi tartışılır ."
gerçi hakem m.kamil abitoğlu almeidanın karabük'e attığı gölüde vermemişti.
hatırlamayanlar için almeida'nın golü https://www.facebook.com/...59&type=1&theater
topun önce direğe vurduğu "ha işte o direğin hakemin müsait yerine girsin" dediğim verilmeyen gol.
verilmeyen değil görülemeyen goldür. lan mermi gibi direkten içeri girip çıkan topu görecek yan hakem varsa insan üstü bir varlık olması gerekir amk. fb li futbolaular bile farkedemedi itiraz edemiyorlar. ağlamayın hemen ağlaklar.
kediciklerin nedense bahsetmedikleri gol. o gol akhisara verilmeseydi buralar hep ağlayan kedi ile dolardı.
gol güzeldi ancak çok hızlıydı bunu hakemin veya yardımcının görmesi neredeyse imkansızdı. gol çizgisi teknolojisinin önemi tekrar görüldü.
fifa tarafından yılın golü seçilecektir.
AzizYıldırım: I'm at Kadıköy
Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu
Stadyumu Hakem Odası
devre arası görüntüyü izleyecek olan fenerasyon hakeminin ikinci yarıda fazlasıyla telafi edeceği goldür. üzülmeyin ağlamayın boşuna hemi ağlak kardeşlerim.
3 temmuz sürecinden bu yana yaşananların devamıdır.

birileri ceza kesiyor ama kim kesiyor onu da bilmiyoruz. artık yeter, bitsin artık!!! ondan sonra aziz yıldırım hakem odası basınca suçlu aziz başgan oluyor! elinizi vicdanınıza koyun. fenerbahçenin cezası ne zaman bitecek? yeter yeter!!! aziz başgan yine gidip tehdit etsin hakemleri. olmazsa kanun değiştirelim, hakemlerle tahkim kurulunu ayıralım o da olmazsa hakemi sahada sikelim ama portekizce sikelim. portekiz kültüründe nahoş bir şey değilse problem olmaz.

3 temmuz sür.. onu demiştim lan.
maç oynanırken kimsenin görmediği, ağır çekimde izleyen herkesin hakeme küfür ettiği gol.
Yapmayın etmeyin hakemin görmesi imkansız.

Pozisyonun tekrarı gelmeden önceden gol olabilir demiştim, yanımdaki fenerli arkadaş hadi lan demişti pozisyondan sonra o da hakeme küfür etti.
gayet normal olan olaydır. ben ikinci izleyişte fark ettim gol olduğunu top çok hızlıydı. Aynı golü akhisar atsaydı onlara da verilmezdi bu gol. hakem görmezdi çünkü top çok hızlıydı. Gereksiz yere eleştirinin bir manası yok komik oluyor.

bende fenerbahçeliyim ve bu gayet kabul edilebilir bir hata.
mustafa kamil abitoğlu'nun eseridir. iyi tanırız kendisini. iyi niyetimiz malum trabzon maçında kullanıldı üzgünüz.

(bkz: #19175105)

(bkz: ben demiştim)

edit: genç kamiller rahatsız. polyanna s.ksin sizi.
bazılarının '' hakemin görmesi imkansız '' dediği gol. ulan görmüyor da gol olmadığına nasıl karar veriyor?
neymiş top hızlıymışta, göremezmişte. arkadaşım tekrar da yan hakemin önü olduğu gibi açık. bildiğin görüyo adam. ulan 2 işin var zaten bi top çizgiyi geçtimi ona bakacaksın bir de ofsayt. sen bunun eğitimini almadın mi? para almıyomusun? o zaman gö-re-cek-sin!
futbol ve yönetimi konusunda daha çok fırın ekmek yememiz gerektiğini gösteren durumdur.

bu ilk değil, sanırsam son da olmayacak.
taraftarlar pozisyonun tekrarını izleyip gol olduğunu görebilirken hakemlerin izleme ve karar değiştirme gibi bir şansları olmayışı can yakıcı bir durum.

top gerçekten füze gibi gittiği için pozisyonun görülmediğini umuyorum bir art niyet varsa bu rahatsız edici olur.
ahmet çakar ın gol değil diyeceği gol.
Lig bitsin alın kupanızı koyun müzenize bu sene kaçıncı bu.Hepiniz galatasaray'a çalışıyorsunuz, yazıklar olsun elinize yüzünüze.
Fenerium ust trubununden direk gibi gozukmustur, ama yukaridaki capse gore golmus.
- basan kedicikler yüreksiz herifler holigan ruhlular
orta ve yan hakemlerin ne kadar dirayetli maç yönettiklerinin neticesidir. gol olsa verilirdi niçin bir taraflarını yırtıyorsun kardeşim dememe neden olan güzelliktir.
lan tamam amk pozisyonu görmedim de abartmayın olur futbolda böyle şeyler. sanki her haksızlığa gereken tarafsız tepkiyi veriyorsunuz da. sikindirik futbol maçında spartacus kesiliyorsunuz. lampardın dünya kupasındaki golü de verilmemişti.

fenerliyim.
(bkz: ergenekus)ların şimdiden "hakem nazıl görsün yeeaaah" demeye başladığı maç.
goldür, ama o süratte ki şutu görmek için hakemin slow motion göze sahip olması gerekirdi.