bugün

Galatasaray ve sigma olomouc’ dan 7 yemişlerin övündüğü skor. Komik...
Appiah, luciano, alex ve anelka ile golleri bulduk. Tuncay, alex ve anelka ile direkleri dövdük. 7-0'ın kıyısından döndük. Gerçi 7-0 yensek, bu sefer de 8-0 yendik 1890'da falan derlerdi.
galatasarayın fena eline verdiğimiz maç.
Bu maçta attığımız gol kadar, kaçırdığımız net gol de vardı. 3’ü direk, birisi de Nobre’nin kafasını Ferhat'ın Çizgiden çıkardığı pozisyon.
Aslında Galatasaray fena başlamamıştı ilk yarıya. Fakat ne olduysa Fenerbahçe gol attıktan sonra bir haller oldu. Süper lig Ekibinden amatör branşa dönüştüler.

Ayrıca;
(bkz: Cüneyt Çakır)
fanatik galatasaraylı, galatasaraylılığından daha fanatik düzeyde anti fenerli olan bir arkadaşımın maç sonrası sözleri aklımdan çıkmaz;

ulan bize o kadar çok koydunuz şimdiye kadar, ama hiçbirisi bu kadar acıtmamıştı lan. oğlum sana yemin ederim 6-0 'lık maçta bu kadar üzülmemiştim, 2-0 dı skor ama hala çatır çatır top oynuyorduk. bugün... 4-0 bitti ama 10 tane de kaçırdı fener, ben böyle rezil olmadım hayatımda. bir daha da fener şöyle fener böyle diye dalga geçmeye çalışırsam da ağzımı siksinler.

gerçi 2-3 gün sonra yine başlamıştı hemen fener şöyle fener böyle diye. ama benim açımdan yukarıdaki sözleri duymak yetti, çünkü en fanatiğiniz bile rezil olduğunu düşündüğüne göre, burada inkâr etmeniz yahut büyük takım falan diye zırvalamanız ne kadar ezik olduğunuzu gösteriyor.

biriniz de çıksın delikanlı gibi çatır çatır siktiniz bizi desin.
11 mayıs 2005’ de alınmış Galatasaray:5-Fenerbahçe:1 gibi bir skordur.
Bir galatasaray 5 fenerbahçe 1 değildir.

(bkz: 11 mayıs 2005 galatasaray fenerbahçe maçı)
görsel