1. .
  fenerbahçe spor kulübü'nü kaf dağı'nın zirvesine oturtarak, tüm takımları karşısına alan, sadece yaptıkları stadla övünen, gündem değiştirmede üzerlerine olmayan, tüm takımların kendilerini kıskandığını iddia eden, halbuki; kıskanılacak bir şeyin olmadığı aşikar olan, bu kıskanma olayına taraftarını da inandıran, son yaptıkları rezaletle -sivasspor maçının 3-0 hükmen galibiyetle kapatmak için federasyona yapılan başvuru- fenerbahçe taraftarlarının bile gözünde küçülen, artık fenerbahçe neden antipatik, neden kimse fenerbahçe'yi sevmiyor sorularına fenerbahçelilerin "kıskançlık" diye kaçamak cevaptan ziyade vermeleri gereken nihai cevap.

  artık şu son olayla, olayın kıskançlıkla en ufak alakasının olmadığını görmüşsünüzdür umarım...

  şimdi soruyorum; olmaz ama, federasyon 3-0 hükmen verirse bu maçı, sivas daha sonra oynayacağı beşiktaş, galatasaray ve trabzon'a yatmaz mı, sırf fenerbahçe'ye kıllık olsun diye? geçen yıldan hala ders alınmamış görüldüğü üzere... siz alın her takımı karşınıza sonra da ötün "bizim stadımız var" diye ve kıskanıldığınızı iddia etmeye devam edin...
  1 -1 ... paleface
 2. .
  kendilerini aynı ligde bulundukları 17 takımdan daha üstün(!) gören, gerektiğinde federasyona bile kafa tutabileceklerini düşünen, her daim haklı olduklarına, rakiplerinin kollandıklarına inanan garip yöneticileri bünyesinde barındıran kurul.
  1 -1 ... gothic evil
 3. .
  bir fenerbahçeli olarak ali koç dışında tamamen soğuduğum kuruldur. bir gün olsun suçlu olduklarını kabul etmediler. hedef göstermekten dolayı artık hedef haline geldiler. ne teknik direktörler geldi geçti birinde bile bir açıklama yapıp kendilerinde de hata olduğunu kabul etmediler. oysa ki bu o kadar da zor olmamalı. şimdi de son olarak sivasspor maçıyla utanç kaynağı da olabileceklerini şık(!)bir duruşla sergilediler. işlerinde son derece başarılı olan bu adamlar ne yazık ki diktatörlüğü ilan ettiler.

  (#1375605)
  1 ... krmyrdsn