bugün

hakan balta'nın tercih edilebileceğini düşünmesinden mütevellit beyanı.

http://www.hurriyet.com.t...4.asp?gid=211&sz=3906
(bkz: çünkü onlarda carlos varmış)
(bkz: carlos da kimmiş baltanın yanında)
(bkz: kedi)
(bkz: mundar)
*
fenerbahçe'ye gelmesi için sayısız devlet büyüğünün devreye girdiğinin, medya vasıtasıyla kulübüne ve kendisine olağanüstü baskı uygulaNdığının, kendisine karşılık roberto carlos+ alex + aureilo + semih + 20 milyon $ teklif edildiğinin, vestel manisaspor yönetimine de bu yüzyılın transferinin gerçekleşmesi halinde şükrü saraçoğlu'nun tribün gelirlerinin tamamının 20 yıllığına verilmesinin BiLE gündeme geldiğinin, hatta ve hatta fenerium mağazalarının da hakan balta'nın çocuklarına gelecek güvencesi olarak bedelsiz verilmesinin bile teklif edildiğinin farkında olan süper star hakan balta'nın yerli yerinde söylemidir, ne var bunda, alamamıştır fenerbahçe balta'yı, ne sandınız olm roberto carlos'la falan karıştırdınız herhalde, hakan balta lan bu, boru mu !

bu transfer gerçekleşmemişse fenerbahçe yönetimi derhal istifa etmelidir, nerden baksan 30 bin kemik taraftarı var hakan balta'nın, velhasıl-ı kelam kaçan balık büyük olmuş olup fenerbahçe de maçLARını boş tribünlere oynamak durumunda bırakılmıştır...

o değil de;
(bkz: akşamdan hazırladım baltanın sapı gibi)
haklı adam ben de olsam etmezdim, ne işim var roberto carlos'un alex'in devied'in mehmet aurelio'nun olduğu takımda.
güncel Önemli Başlıklar