1. .
  fenerbahçe resmi sitesi, emre belözoğlu'nun kuzenine ait restoranın açılışına gelen galatasaraylı futbolculardan "diğer spor kulüplerinin takımlarından bazı oyuncular" diye bahsetti!..

  emre belözoğlu'nun galatasaray ile ilişkilerinin bozuk olmasına rağmen açılışa gelen arda turan ve sabri sarıoğlu'nun adlarını yazmayan, bunun yanı sıra galatasaray'ın da adına haberde yer vermeyen fenerbahce.org, sanki açılışa birçok kulüpten bir çok futbolcu gelmiş gibi "açılışta diğer spor kulüplerinin takımlarından bazı oyuncular yer aldı" şeklinde garip ve anlamsız bir ifadeye yer verdi.

  açılışa galatasaraylı eski futbolcu hakan şükür, var mısın yok musun yarışmasının yapımcısı ve sunucusu acun ilıcalı ile bakırköy kaymakamı dursun ali şahin'in de hazır bulunduğu açılışta fenerbahçe'den de emre belözoğlu, semih şentürk, volkan demirel, uğur boral, burak yılmaz ve gökhan emreciksin yer aldı.

  http://www.ligtv.com.tr/d...lt.aspx?r=1&hid=51921

  kişisel yorum: fenerbahçe, fenerbahçe'nin internet sitesi ve saygısızlık... hiç şaşırmadım.

  edit: okuyupta bir şey yazdığın yok bari özel mesaj gönder de derdini bilelim eksici dürrük...
  11 -12 ... enes
 2. .
  eziklikle harmanlanmış saygısızlık.

  (bkz: fenerbahce org/#4608301)
  4 -5 ... minik mavi balina
 3. .
  http://fenerbahce.org/fb2...detay.asp?ContentID=14300 şeklinde bir fotoğraf yayınlayan siteden beklenecek bir davranış. başka nerede olabilirdi ki?
  2 -3 ... chanson de roland
 4. .
  (bkz: allah başka dert vermesin)
  1 ... uzaydangelenkozmikisin
 5. .
  (bkz: canı sıkılınca fb ye sataşan kıskanç taraftar)
  -1 ... cifte kavrulmus zenci