bugün

daha güzel yapılması beklenen logo.
(bkz: pentagram)
an itibariyle akıllarda soru işaretleri bırakan logodur. çünkü fenerbahçe aslında bu 100. yıl logosu için bir yarışma düzenlemişti ve ödülleri de bayağı iyidi. o yarışmanın akibeti n\'oldu acaba merak ettim. fenerbahçeli olmamama rağmen ben de bir logo tasarlamıştım ama tam anlamıyla geliştirip yollayamadım. *
aliskanlik olan beste hirsizliginin logo icin olan versiyonudur. (bkz: 97 eurovision logosu)
hindi olması gereken logodur
gs'nin uyuz kedili logosunu kıskandıracak harlkulade bir logo.
Sade;ama asil,gücün birebir simgesi olmuş bu logo.
bir fenerbahçe'li olarak beğenmediğim logodur. çok basit bir mantıkla çizilmiştir. fenerbahçe amblemi ile az da olsa benzerliği olmalıydı, oysa tamamen farklı birşey yapılmış.
bir galatasarayli olarak acikca soylemem gerekir.gs in 100 yil logosu tam bir hayal kirikligiydi.fenerbahcenin de 100 yil logosu ayni sekilde kotudur.fb logosu yakindan,uzaktan fenerbahceyi animsatmiyor.nike ya da baska markalarin amblemi gibi olmus.fenerbahce taraftarlari nasil begenmisler bu logoyu sasirdim kaldim.fanatikliktendir diyip geciyorum efendim.gs logosu kadar berbattir efendim.
yüzüncü yıl logolarının kısa bir süre gündemde kalıp sonra tekrar klasik klüp logosuna dönüş yapılmasından dolayı pek de bir önemi olmayan logo.
"rüştü 'yü degaj yaparken koysalardı keşke" temennisiyle hayıflarak baktığım logo..Tabi bir de o topun taca gidişini ayrı bir kare şeklinde logonun altına yapıştırmaları gerekirdi orası ayrı...
galatasaray logosunda "fb" yazısını bulana kadar akla karayı seçmiş zihniyetlerin "aman bizim logoda "gs" olmasın" diye saçma sapan şekillerle hazırlanmış logo...
biraz l3 gibi gozukuyor fakat yine de hos olmus bir calisma.
üzerindeki üç yıldızın neyi temsil ettiğini merak ettiğim logodur.
(bkz: fenerbahçe spor klübü)
(bkz: fenerbahçe futbol takımı)
http://www.radikal.com.tr...riler/2006/05/12/kesi.gif 10 numara olmus yuzuncu yil logomuz..gercekten basarilidir
dogustan ugursuz bir takım oldugunu logosunda da gostermistir zaten.
(bkz: 13)
güncel Önemli Başlıklar