bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  fenerbahçemizin 100. yılda kazandığı 1134 kupayla ilgili olarak guinnes rekorlar kitabı yetkililerine yaptığı başvuru teklifinin kabul edilmesidir...

  --spoiler--
  Kulübümüzün 1 Ocak - 31 Aralık 2007 tarihleri arasında yaşadığı 100. yılında, bünyemizde bulunan 9 şubemizde, takım halinde ve bireysel olarak resmi sportif müsabakalarda kazandığı toplam 1134 kupa, madalya ve ödülleri ile Guinness Dünya Rekorlarına girebilme teklifi, "Guinness World Records Menagement Team" tarafından uygun görüldü.
  Guinness tarafından Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yollanan müracaat kabul formları, kulübümüz adına Yüksel Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay ile Tarih Müze ve Arşiv Kurulu Başkanı R.Sertaç Kayserioğlu tarafından, Fenerbahçe Spor Kulübü Müzesi içinde yapılan törenle ile imzalanarak, Guinness'in Türkiye Danışmanı Prof. Dr. Orhan Kural'a teslim edildi.
  Bir spor kulübü bünyesi içinde, 1 yıl içerisinde resmi spor müsabakalarda gerek takım halinde ve gerekse ferdi olarak kazanılmış kupa ve madalyalar olarak, spor kulüpleri arasında Guinness Rekorlar Kitabı'na girebilmesine hak kazandığı konusuna ilişkin müracaatın kabul olunması, ülkemizde bu alanda yaşanan bir ilk olmaktadır.
  --spoiler--

  http://www.fenerbahce.org/icerik/haber/11113/
  12 -11 ... kill for you
 2. 2.
  #3158395
  1 -1 ... back 2 dark side
 3. 3.
  en uzun süreyle türkiye kupasını kazanamayan takım ünvanı ile de o kitaba girmesini arzu etmekteyiz.*
  22 -19 ... kapcikagazliyazar
 4. 4.
  fenerbahçenin guinness rekorlar kitabina girmesiyle birlikte futbol liginde şampiyon olmanın burnunda top sektirme olduğunu, geçen sezonu şampiyonlukla tamamlayan fenerbahçeli basketbolcuların tırnağının uzun olduğunu, kürekte onlarca madalya ve kupa kazanan fenerbahçeli sporcuların aynı zamanda en uzağa tükürebildiğini, fenerbahçe bayan basketbol takımı sporcularının sivilceli olduğunu, cirit atmada madalya kazanan fenerbahçeli atletin geceleri en sesli horlayan kişi olduğunu da öğrenmiş bulunduk.

  (bkz: fesat)
  (bkz: kıskananlar çatlasın)
  9 -8 ... huznun isyan olsun
 5. 5.
  futbol takımı olarak değil spor kulübü olarak rekorlar kitabına girmiştir.

  (bkz: futbol)
  (bkz: basketbol)
  (bkz: voleybol)
  (bkz: kürek)
  (bkz: boks)
  (bkz: yelken)
  (bkz: atletizm)
  (bkz: yüzme)
  (bkz: masa tenisi)
  11 -2 ... zebellah
 6. 6.
  fener'in gözünden süt çıkarma gibi dünyanın çok önemli rekorlarının bulunduğu kitaba girmesi. haberi alan real madrid başkanı telaşa düşmüş bu başarı karşısında kendi itibarını kurtarmak için harakiri yapmıştır. yerel başarılarla nereye kadar kendimizi avutacağız acaba.
  8 -16 ... ada vapuru carki
 7. 7.
  fenerbahçe "spor" kulübünün insanların girmek için bir yerlerini yırttıkları kitaba, 9 branşta 1134 kupayla girmesini hazmedemeyen ezilmişlerin tüm güçleriyle çemkirdikleri başarı öyküsü...

  (bkz: alkışlayın ulan)
  10 -9 ... kill for you
 8. 8.
  (bkz: bak chelsea bu guinness bu fener)
  5 -3 ... twincept
 9. 9.
  sadece kitaba değil , hazmedemeyenlerin kalbinede bir ok gibi girmiştir. bir tanesine gözünden süt , diğerine ise istiklal marşı okumayan bilmem kaç futbolcu çıkartmıştır. bunu çıkartanlar nasıl aldıysa hayret. sporun sadece futbol olduğunu düşünen bünyelerin bulunduğu ülkemizde anlaşılamayacak bok atılacak bir hadisedir. unutulmamalıdır bok atan fanatiklerin tuttuğu takımların ülke sınırları içinde ulaşılmıştır bu rekora. bu da benim size ayar rekorum olsun.*
  10 -3 ... butun sifatlari tamlarim
 10. 10.
  çok da umrumuzda olmayan olay. Hayır bu kadar reklam yapmanın ne gereği var? Her tarafta kıraç'ın fener için bestelediği "100. yıl şarkısı" çalıyor. Herkes, fener chelsea'yi eler mi onun hesaplarında. Yeter be kardeşim; nedir bu kadar çok fener muhabbeti yapmanın anlamı? Kıskanıyor muyum? Hayır. Sadece olayın bokunun çıkarılmamasının gerektiği kanısındayım.
  5 -4 ... black and white
kapat