1. ?.
  1961-1962 sezonunda balkan kupasi
  2001-2002 sezonu avrupada 0 cekmenin turk halkina ogretilisi
  2007-2008 sezonu sampiyonlar ligi ceyrek finali
  2008-2009 sezonu sampiyonlar liginde 2 puanla babayi almak.

  yayla kupasi vardi bir de.
  3 -4 ... benim amcamin cevresi genis
 2. ?.
  uefa kupası final maçını sahalarında oynatmak.

  bu da bir başarı.
  4 -1 ... patria o muerte
 3. ?.
  2007-2008 sezonunda uefa kupasında el sikiyle gruptan çıkıp sonraki turda babanın kralını almak
  2008-2009 sezonunda şampiyonlar ligi ön elemesini geçememek-ki bükreş de 2 puan aldı-
  2008-2009 sezonunda şampiyonlar liginde 2 puan alanlardan yine babayı almak

  tarzı başarılardır. a pardon! bu takım fenerbahçe değildi. hangi takımdı acaba?
  3 -10 ... yavuzum
 4. ?.
  2008-2009 sezonunda uefa ya bile dusememek, galatasaray in emin adimlarla yurudugu yolda agzindan akan salyalarla birlikte saldirmak.

  bu da bir basaridir.
  1 -2 ... benim amcamin cevresi genis
 5. ?.
  kimin salya akıttığını net olarak görmek. başlığı açan benim amcam değil mesela. saldırdıktan sonra mağdurmuş gibi yapmak da bi' ezik psikoljisi olsa gerek.
  1 -3 ... yavuzum
 6. ?.
  sayfalara, tarihe sigmaz basarilardir. tesadufen uefa kupasi, super kupayi alanlarla karsilastirilamaz bile. *
  2 -2 ... bayram hoshtempo
 7. ?.
  bütün avrupa kulüplerini imrendiren başarılardır.**
  -3 ... el camino
 8. ?.
  6 sene önce kazanılan 6-0'lık galibiyeti her fırsatta dile getirmek bir başarıysa evet başarılıdırlar; ama pardon avrupa kupalarından bahsediyorduk sahi. *
  unutulmamalıdır ki büyük takımlar kupalarıyla övünürler küçük takımlarsa büyük takımlara karşı aldıkları galibiyetlerle...
  -3 ... ofsayt osman
 9. ?.
  sayısı çok fazla olmayan pozitif yönde sportif faaliyetler silsilesi.

  şimdi galatasaraylı dostlar, insan-ı kâmiller sayısı çok fazla olmayan bu başarıları aşırı nüktedansal(!) şekilde tiye almaya çalışıyor, bu aşikâr. alsınlar, canları sağolsun, sonuçta iki tane adamın herkes tarafından bilinen başarısızlıklarla alay etmesi bana bilgisayarı camdan attırmaz.

  amma velakin ortada hiçbir sik yok iken böyle dravdan tartışmalar yaratıp, şu güzel ortamı bozup, "büyük takım avrupa'yı sallar, küçük takım avrupa'yı sallayanı skinde sallarsa avrupa'yı skinde sallamış gibi sevinir" tarzı önermeler sıçmak da neyin nesidir, ben bunu anlayamıyorum. uefa kupası'nı kazandığın gün olsa, zafer sarhoşluğuyla etrafa saldırsan "ulan her zaman olan bi'şey değil ya, dalga geçmeyenin koy makatına" şeklinde bi barış mesajını ilk yayınlayan ben olmazsam şerrefsiz evladıyım. ama fol yok yumurta yok, sığ sığ hareketler yapılıyor. ayıptır, andavallıktır.

  ha bi' de madem fenerbahçe küçük takım, madem fenerbahçe'yi skinize takmıyorsunuz, niye fener'in başarısızlıklarıyla yatıp aziz yıldırım'ın "r"leri söyleyememesiyle uyanıyorsunuz birader? hasta mısınız? bak benim psikiyatr bi tanıdık var, isterseniz numarasını vereyim, toplu terapide indirim yapar belki.
  3 -1 ... hayrunnisa gibbons
 10. ?.
  avrupada başarısı bulunmayan , tüm araştırmalara rağmen afrika , uzak asya , güney ve kuzey amerikada da bulunamamıştır. fakat avustralya da bir kanguru kupasını kaldırabilmiştir.onu da aziz başkan para etmediği için avustralya fedarasyonuna geri vermiştir.
  1 -2 ... kucukev