1. ?.
  günümüzde bab-ı ali'de herhangi bir gazetenin spor müdürü olunabilmesi fenerli olunması şartı arandığına göre, bütün türk medyasıdır. onlar için iki şey vardır, fenerin kazanması ya da kaybetmesi. isterlerse başarılı bir teknik direktörü, futbolcuyu takımdan gönderebilirler, bu onlar için çocuk oyuncağıdır. ezeli rakibi ligte maç kazanmış, onlar için mutlaka bir şike olmuştur, uefa kupasını kazanmışsa turnuva boyunca bütün maçlar tesadüfi olarak kazanılmıştır. milliyet gazetesinden örnekler gösteriyim, diğer gazetelerde de bolca örnek görebilirsiniz.

  tarih 10.05.2006
  http://www.milliyet.com.t...06/05/10/son/sonspo04.asp

  tarih 11.05.2006 (ertesi günü)
  http://www.milliyet.com.tr/2006/05/11/spor/aspo.html
  özellikle şuraya dikkat: "Son dönemde özellikle Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Polat'ın sataşmalarına hedef olan ancak, kupayı kaybetmesine karşın yazılı bir açıklama dışında ezeli rakiplerine yanıt vermeyen Fenerbahçe yönetimi, lig maçları bitene kadar susma kararı aldı."

  tarih 22.02.2005 (şaheser)
  http://www.milliyet.com.t...5/02/22/spor/axspo00.html
  7 -3 ... indoor rain
 2. 1.
  tarafsız olması gereken medyanın taraflı olması halidir. en iyi örneği sabah gazetesinde 4-0'lık fb-gs maçından sonra spor sayasının başlığıdır.
  3 ... rrrangerrr
 3. 2.
  fanatik fotomaç bunların bazılarıdır
  3 ... sharlatan
 4. 3.
  yalnızca gazeteler değildir elbet. televizyon ve radyolar da bu olayın içindedir.

  ATV, CnnTurk, Radyo Klas, Alem FM, Best FM aklıma şu anda gelenler.
  3 ... anthrax
 5. 4.
  galiba medyayi arkalarina almislar hangi gazete olursa olsun kesin icerisinde fanatik fenerli var..
  ... xavier
 6. 5.
  http://www.milliyet.com.t...06/11/29/son/sonspo06.asp
  (bkz: antu com un kampanya yardakçılığını yapmak)
  "... kulübü karalamaya çalışan kişilere ..."
  ... indoor rain
 7. 6.
  fenerbahce medyasi diye bir şey yoktur... O kadar güçlü olsaydı, tff başkanı ulusoy* olmazdı...
  2 -4 ... barutyiyici
 8. 7.
  sadece fotomaç tır.. * * *
  ... eşşağan ala gazuğu
 9. 8.
  "fenerbahçe medyası" diye bir kavram olmadığı halde, anti fenerbahçe hareketinin başını çeken, ünlü entellektüel hıncal uluç tarafından zorla literatürümüze sokulmaya çalışılmıştır ve hala da bu çalışmalar tam gaz devam etmektedir, işin ilginç yanı, zavallı bir güruhun da bu safsatalara, deli saçmalarına inanıyor olmasıdır...
  2 -4 ... ismini vermek istemeyen yazar
 10. 9.
  iyiden iyiye gene yüzünü göstermiştir kendileri. her kadıköy'deki fb-gs ve fb-bjk maçlarında ortamı gerebildikçe geren bu medya, gs şampiyon olunca azize yıldırım'ın istifa müsamerisine focus olan kendileri, şu aralar "bakın ingilizler ne kadar medeniler biz de medeni olalım. gsliler feneri alkışlamalı.." kampanyası düzenlemekteler. hem böylelikle gsnin şampiyonluklarını her fırsatta es geçen kendileri fenerin ağlamalı blöflü şaibeli * şampiyonluğunu yüceltmekte, hem de canı ciğeri takımlarının çok rahat bir ortamda oynamalarını sağlamakta. evet, sizin mondragon'a attığınız bombayı, "g.t.nüzden s.ktik mi" yazan centilmenlik abidesi pankartınızı, gerets'e atılan yabancı madde yığınını canı gönülden alkışlıyacaz. yersen..
  4 -2 ... indoor rain